SON DAKİKA
24 Nisan 2019 18:49

SON HABERLER

İstanbullu Gelin yeni sezon ilk bölüm ne zaman? Yayın tarihiyle ilgili gelişmeler var!

Star TV ekranlarında Aslı Enver, Özcan Deniz ve İpek Bilgin’in başrolünde oynadıkları İstanbullu Gelin dizisinin hayranları büyük merakta!

Yeni sezon tanıtımının adeta şoka uğrattığı izleyiciler, yeni bölüm için gün sayıyor.

Diziye katılan yeni karakterlerle İstanbullu Gelin, bildiğimiz ekseninden biraz kayacak gibi. Özellikle Yaz’ın annesi Süreyya’yı babaannesini öldürdüğünü söylediği cümleye bakınca, çok şeyin değişeceği görülüyor.

Dizinin yayın tarihi kanal tarafından net olarak belirtilmedi ancak kulislerde 21 Eylül tarihi verilmeye başlandı.

Vatan Gazetesi’nden Oya Doğan da dizinin muhtemel yayın tarihini verirken yeni sezonla ilgili görüşlerini yazısında şöyle paylaşmıştı:

“İstanbullu Gelin merak uyandırdı

İstanbullu Gelin’in üçüncü sezon tanıtım filmi sonunda yayınlandı. Bunu heyecanla beklediğimi itiraf ediyorum. İkinci sezonun son bölümünde yaşanan onca acıya rağmen bize aile olmanın önemini anlatmış, adeta terapi yaparak veda etmişti dizi. Üçüncü sezonda da yüzümüzü gülümseten karelerle açtı. Süreyya ve Faruk’un kızları Yaz’ın nasıl mutlu büyüdüğüne şahit olduk kısacık tanıtımda… Ama son karede öyle bir cümle kurdu ki Yaz, donup kaldık. Kahkaha atan bir çocuk sesinin üstüne “Annemden, babaannemi kendi elleriyle öldüren Süreyya’dan” cümlesi geldi. Bu sezon bizi oldukça hareketli bir İstanbullu Gelin bekliyor. O mutluluğun altından öyle acılar çıkacak ki, gülümsememizin ardından hep gözyaşı akacak gibi görünüyor. İstanbullu Gelin 14 Eylül ya da 21 Eylül Cuma yeni sezonunu açacak. Biz de o vakte kadar merakla bekleyeceğiz.

İlgili Haberler