İstanbullu Gelin’de dumura uğratacak gerçek ortaya çıkıyor! Faruk, Garip’in oğlu mu?

01 Ekim 2018 Pazartesi, 20:18
İstanbullu Gelin’de dumura uğratacak gerçek ortaya çıkıyor! Faruk, Garip’in oğlu mu?
Televizyongazetesi/Detay
STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümü 5 Ekim Cuma akşamı yayınlanacak.

Başrollerinde Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin ve Salih Bademci’nin oynadıkları dizinin 56. bölüm tanıtımında büyük bir şok yaşandı.

Ülfet’in Esma’ya söylediği sözler, izleyenleri adeta şoke etti!

“Yoksa yıllarca zavallı abime Faruk’u kendi oğlu diye yutturduğunu açıklamanın zamanı geldi mi?” sorusu herkesi dumura uğrattı!

Esma’nın yıllardır sakladığı bir sır mı var? Garip ile yıllar sonra karşılaşan Esma, aslında kocasıyla evlenmeden önce hamile miydi? Faruk, kimin oğlu?

İşte bu sorular şimdi herkesin kafasını kurcalıyor. Eğer gerçekten Faruk, Boranlar’ın oğlu değilse, kimin oğlu? Büyük ihtimalle Esma’nın unutamadığı aşkı Garip’in oğlu!

Dizinin tanıtımını izleyenler, sosyal medyada ortaya çıkan bu duruma şaşkınlık içinde kaldı. Herkesin tahmini, Faruk’un babasının Garip olduğu.

İşte izleyiciyi şoke eden 56. bölüm fragmanı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Boranlar, İstanbul’daki yeni hayatlarına adım atarlar. Bu durum tüm ailede olduğu gibi Ülfet için de farklı bir hayatın başlangıcıdır. Faruk, arkadaşı Okan’ın yanındaki yeni işine başlar ve sadece sıradan bir çalışan olmanın zorlukları karşı karşıyadır.

Süreyya özlem duyduğu arkadaşı Dilara’ya İstanbul’da kavuşur fakat bu kavuşma Ülfet’in varlığı nedeniyle Boranlar’a sorun olarak dönecektir. İpek ise eski hayatının özlemini Nişantaşı’nda fazlasıyla hissetmeye başlar. Fevri bir davranışı ise Esma’yı Ülfet karşısında yerin dibine sokacaktır.

Fikret içindeki Adem öfkesi ile mücadele etmenin yollarını ararken Adem de boş durmamaktadır. Adem, Ülfet ile yaptığı bir konuşma sonrasında Faruk Boran’ı zor duruma sokacak bir adım atar.

aslı enver haberleri için

istanbullu gelin haberleri için