SON DAKİKA
18 Temmuz 2019 18:49

SON HABERLER

İstanbullu Gelin’de ortaya çıkmayan bir sır daha var! Belki de her şeyin sonu olacak!

Televizyon Gazetesi Analiz

Star TV’nin finale yaklaşan dizisi ‘İstanbullu Gelin’ bu hafta 77. bölümüyle ekrana gelecek.

Geçen bölüm Faruk ve Süreyya’nın arasında gerileme neden olan Özgür bir de kaza geçirince her şey daha karmaşık bir hale gelmişti. Özgür uyanınca dayısı Okan’a her şeyi kendisinin yanlış anladığını söylemişti. Özgür’ün bu itirafı olayları normal akışına döndürecek gibi görünse de Süreyya’nın yaşadığı yalnızlık onu derin bir iç savaşa sürükleyecek gibi görünüyor.

Zaten Süreyya’nın psikolojisinin giderek bozulmaya başladığı da yavaş yavaş görülüyor.

Bazı izleyicilerin aklında ise, Süreyya’yı esas delirme noktasına getirecek gelişmenin anne-babasının ölümünün teyzesi yüzünden olduğunu öğrenmesi fikri var.

Bilindiği gibi, Sanem kardeşinin ölümüyle ilgili gerçekleri 2. sezonda Arif’e anlatmıştı ama Süreyya daha bu gerçeği bilmiyor.

Teyzesini kaybettiği annesi kadar seven Süreyya bu gerçeği öğrenince sadece teyzesinden değil çevresindeki herkesten kopup iyice içine kapanabilir. Hatta belki bu gerçek Faruk ile de arasındaki bir uçuruma neden olabilir.

Bir romandan uyarlanan İstanbullu Gelin şu zamana kadar romana çok sadık ilerlemedi ama romanda şizofren olan Süreyya’nın dizide de benzer bir son yaşayacağına dair işaretler verilmişti.

Bakalım Süreyya’yı bu noktaya getiren gerçekten Faruk ile yaşadığı sorunların üzerine ortaya çıkan bu gerçek mi olacak?

İlgili Haberler