SON DAKİKA
22 Eylül 2019 02:17

SON HABERLER

Kaçıranlar üzülecek! Aşk Ağlatır dizisi ilk bölümüyle sosyal medyanın gündemine oturdu!

Televizyongazetesi/Detay – Yeni sezon dizileri birer birer ekrana gelmeye başladı. Kanalların yaz boyunca hummalı bir çalışma yürüttükleri diziler, Eylül sezonu ile birlikte ekranı süslemeye başladı.

Bu dizilerden bir tanesi de uzun süredir merakla beklenen Show TV’nin yeni dizisi Aşk Ağlatır oldu.

Deniz Can Aktaş’ın Avlu dizisinde oynadığı psikopat Alp karakterinin ardından Aşk Ağlatır’daki performansı büyük takdir topladı. Adeta Alp’i unutturan Aktaş’ın partneri Hafsanur Sancaktutan da izleyenlerin sade ve doğal oyunculuğu ile alkışını almayı başardı.

Hafsanur Sancaktutan, Gülperi dizisinde Fidan karakterini oynuyordu. Çok fazla ön plana çıkmayan Sancaktutan’ın, ilk başrolünde sergilediği performans beğeni topladı.

Deniz Can Aktaş’ın oynadığı Yusuf ve Hafsanur Sancaktutan’ın canlandırdığı Ada karakterlerinin hikayesini merak eden izleyici, sosyal medyadaki yorumlara bakılırsa ilk bölümden diziyi tuttu!

Pek çok izleyici, öylesine kanal değiştirirken gördükleri diziden gözlerini ayıramadıklarını sosyal medyadan yaptıkları yorumlarda belirtmekteler.

MF Yapım’ın, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökçen Usta’nın oturduğu, senaryosunu Yelda Eroğlu’nun yazdığı dizi “Love That Makes You Cry” dizisinden uyarlandı.

Aşk Ağlatır, Pazar akşamları Kanal D’de yayınlanan Kardeş Çocukları ve TRT1’de ekrana gelen Elimi Bırakma dizilerine şimdiden sağlam bir rakip olduğunu yapılan sosyal medya yorumlarıyla da gösteriyor.

Bakın izleyiciler neler neler söylemişler?

AŞK AĞLATIR’IN İLK BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Ada annesini küçük yaşta kaybetmiş ve babasını hiç tanımamış 19 yaşında bir kızdır.

Yusuf, bir gece yarısı işten yorgun argın eve döndüğünde Fırat’ın yolda bulduğu çantanın içinde Ada’ya yazılmış bir mektup bulur.

Genç adam mektubu okuduğunda onu mutlaka sahibine ulaştırması gerektiğini anlar ve hiç vakit kaybetmeden yola çıkar…

Yusuf’un çıktığı bu yolculuk onun ve Ada’nın hayatını sonsuza kadar değiştirecektir…

Ancak Ada’nın hayallerinin peşinden gitmesi o kadar da kolay olmaz; dayısı İsmail ve müstakbel nişanlısı Mustafa, Ada’yı durdurmak için her şeyi yapmayı göz almıştır.

 

İlgili Haberler