Ana sayfa Dizi Fragmanları Kaderimin Oyunu dizisinde Asiye’yi bekleyen büyük sürpriz!

Kaderimin Oyunu dizisinde Asiye’yi bekleyen büyük sürpriz!

tarafından ker_def

Star’ın ilgiyle izlenen NGM Medya imzalı dizisi ‘Kaderimin Oyunu’, yeni bölümüyle cuma günü izleyici ile buluşuyor. Başrollerinde; Öykü Karayel, Akın Akınözü ve Sarp Apak’ın yer aldığı ‘Kaderimin Oyunu’, nefes kesen hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla herkesi ekran başına kilitleyecek.

Dizinin yeni bölümünde büyük olaylar yaşanacak. Helin’in gerçekleri öğrenmesinin ardından Asiye ve Cemal’in atacakları adımlar herkesi şaşırtacak. Asiye karakterine izleyicilerin büyük tepkisi de sosyal medya yorumlarına yansıyor. Karakterin geldiği noktayı onaylamayan izleyiciler, Mahir’i harcadığı için de ona çok kızıyor.

Peki Kaderimin Oyunu dizisinin 20. yeni bölümünde neler olacak? İşte detaylar: Helin bunca zaman kendisinden saklanan gerçekleri öğrenir. Cemal’i Asiye’den vazgeçirmek için gireceği tehlikeli oyunun nelere sebep olabileceği umurunda değildir.

Cemal, çocuklarıyla kurduğu hayaller ve önündeki engeller arasında mücadeleye devam ederken; Asiye’nin güvenini yeniden kazanma umudunu korumaktadır. Mahir, doğum gününde Asiye’yi mutlu etmenin peşindedir ama bu özel günde, Asiye’yi çok daha büyük bir sürpriz beklemektedir.

Yapımcılığını Nazlı Heptürk’ün yaptığı, Yapımını NGM Medya’nın üstlendiği ‘Kaderimin Oyunu’nun yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Gül Abus Semerci kaleme alıyor. ‘Kaderimin Oyunu’, iki çocuğuyla genç yaşta hayata tutunmaya çalışan Asiye’nin hayatını ekrana getiriyor.