Kadın dizisinin hala başlamamasının altında başka nedenler mi var?

19 Eylül 2018 Çarşamba, 14:52
Kadın dizisinin hala başlamamasının altında başka nedenler mi var?
Televizyongazetesi/Analiz
Fox TV’de yayınlanan ve başrollerinde Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar’ın başrolünde oynadıkları Kadın dizisinin müdavimleri diziyi biraz daha bekleyecek.

Bu haftadan itibaren hemen hemen bütün diziler yayına başlamış olacak.

Ancak Kadın dizisinin izleyicilerinin bir süre daha beklemek durumunda!

Dizinin çekimlerinin de çok geç başlamasıyla yeni sezonun Ekim ayına getirilmesinin nedeni anlaşılamadı.

Ekran başında diziyi heyecanla bekleyen izleyenler, sosyal medyadan diziyle ilgili hiç bir haber alamamaktan yakınıyordu uzun süredir.

Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yayınlanan dizinin yayın tarihi de heyecanla bekleniyordu.

Bu sorunun yanıtını Fox TV’nin Genel Müdürü Cenk Soner yanıt verdi.

Vatan Gazetesi’nden Oya Doğan, Soner ile yaptığı röportajda “Kadın, geçen sezon salı akşamı tüm dengeleri değiştirdi. Ezber bozduğunuzu düşünüyor musunuz? Ve ne zaman başlıyor?” sorusunu yöneltti.

Cenk Soner, Kadın dizisinin Eylül ayında başlamasını bekleyenleri üzen bir haber verdi ve şöyle konuştu:

 

“Dolu bir gün bile olsa seyirci kitlesinde boşluk yakalarsanız karşılığını alırsınız. Bu sadece matematik, ezber bozmak değil. Alternatif iş koymak! Bir başka taraftan bakarsanız televizyon izleyicisi aslında kadın. Erkek işi diye nitelendirdiğimiz işleri de kadınlar izliyor. Biz matematik yaptık ve karşılığını aldık.

Şimdilik kararımız Kadın’ı ekimde başlatmak. Biliyorsunuz televizyonculukta her an her şey değişebilir. Senaryoları okuduktan sonra şunu diyebilirim ki; bu sezon geçen seneden daha iyi olacak.”

RAKİP DİZİLERİN NE YAPACAĞI MI BEKLENDİ?

Bu arada Posta Gazetesi Yazarı Mesut Yar, Kadın, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Savaşçı gibi bazı dizilerin sezona geç girmelerine dikkat çekerek kimi zaman bazı aksaklıklarla dizilerin geç başlayabildiği ancak kimi zaman da bunun bir taktik olduğuna dikkat çekti.

Mesut Yar, “Rötarın nedenlerini saymakla bitiremeyiz ama benim için en geçerli neden; “Dur bakalım rakipler karşımızda ne yapacak?” duygusu…” sözleriyle durumun başka bir yönü olabileceğine de vurgu yaptı.

caner cindoruk haberleri için

kadın haberleri için