SON DAKİKA
20 Eylül 2019 11:40

SON HABERLER

Kalk Gidelim 51. bölümde Seyfettin’e torun geliyor!

TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kalk Gidelim dizisinin yeni bölümü 29 Aralık Cumartesi akşamı 51. bölümü yayınlanacak.

Başrollerinde Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer ve Emin Gürsoy’un oynadıkları dizide kahkaha yine bitmiyor.

Seyfettin, Badegül’ün hamile olduğunu öğrenince çok şaşırıyor. Dizinin yeni bölümünde Meryem’in, Ercan’a olan ilgisinin nedenini Mustafa Ali ve Nurcan çözmeye çalışacak. Meryem ise Ercan’ın peşini bırakmıyor.

İşte 51. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Seyfettin, süt çiftliğini kendi adıyla imzalayıp satmaya teşebbüs edenin peşine dört koldan düşer. Nurcan el yazısından bu sahtekarlığı yapanın kardeşi Ercan olduğunu Mustafa Ali’ye söyleyince, Mustafa Ali çıldırır. Ercan’ı Seyfettin ve oğullarından önce bulup köyden def etmeye çalıştıkça işler Mustafa Ali ve Nurcan için daha da sarpa saracaktır.

Hacı Hüseyin ise emin olmadan kimseyi sahtekarlıkla itham etmemeleri konusunda uyarırken bir yandan da Badegül’ün durumuna üzülür ve Meryem’le barışmak için Hatice ve Sevda’yı Meryem’e gönderir. Meryem ise Ercan’ın durumundan dolayı son anda beklenmedik bir hamle ile Ercan dahil herkesi şaşırtacaktır.

Şakir ve Veli, Duru ve Dudu ile görüşmenin yollarını ararken Şakir kahvede çektiği videolarla bir anda sosyal medyada fenomen olur. Şakir’in starlığı sosyal medya üzerinden hızla ilerlerken gelen bir reklam teklifi köyde tüm gözleri Şakir’in üzerinde toplar. Veli ise deri ticareti için yeni dükkanını kiralayıp işine sarılsa da Şakir’in Veli’yi rahat bırakmaya niyeti yoktur. Veli eli para tutunca Muhtar’a gidip eski kira borçlarını öder. Şakir kirasını ödemeyince zor duruma düşer ve Veli bu durumu telafi etmek için Şakir’e hiç beklemediği bir teklifte bulunur.

İlgili Haberler