SON DAKİKA
21 Haziran 2019 02:07

SON HABERLER

Kapanmadan Kazan 12 Haziran Çarşamba 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Kapanmadan Kazan isimli yarışma programı 5 Haziran Çarşamba akşamı izleyicilerle Star TV ekranında buluştu. Geçtiğimiz sezon Survivor’da izlediğimiz Alp Kırşan, bu sezon programda yer almak istememişti. Bunun sebebini de ailesinden artık uzak kalmak istememesi olarak açıklamıştı.

Alp Kırşan, yeni yarışma programı ile izleyicilerle buluştu. Kapanmadan Kazan’da bilgi, zamana; zaman ise birbirinden değerli ödüllere dönüşüyor. 5 Haziran Çarşamba akşamı yayınlanan ilk bölümün ardından ikinci bölümden ilk görüntüler de yayınlandı. 12 Haziran Çarşamba akşamı saat 20.00’de ekrana gelecek olan programın bu bölümünün fragmanını videodan izleyebilirsiniz.

Alp Kırşan’ın sunuculuğundaki Kapanmadan Kazan, eğlenceli soruları ve oyunlarıyla ödüller dağıtmaya geliyor!

Yayınlandığı her ülkede büyük beğeni toplayan ve birbirinden değerli ödüller kazandıran Kapanmadan Kazan, ekranların sevilen ismi Alp Kırşan’ın eğlenceli sunumuyla Star’da!

Kapanmadan Kazan’da ödül bol, zaman az!
Kapanmadan Kazan’da bilgi, zamana; zaman ise birbirinden değerli ödüllere dönüşüyor.

İki kişinin beraber yarışacağı formatta bir yarışmacı soruları cevaplarken, diğer yarışmacı kapı kapanmadan ödülleri toplamaya çalışıyor.

Bilgi, rekabet ve eğlencenin bir arada olduğu yarışmada ister gelin-görümce, ister anne-oğul, ister baba-kız, ister karı-koca, ister mahalle arkadaşları beraber yarışabilir.

İlgili Haberler