SON DAKİKA
17 Haziran 2019 11:34

SON HABERLER

Kardeş Çocukları 17. bölüm sezon finalinde Umay ve Ümran arasında kartlar yeniden dağıtılıyor

Kardeş Çocukları dizisi 26 Mayıs Pazar günü yayınlanacak olan 17. bölümüyle birlikte sezon finali yapacak. Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Afra Saraçoğlu’nun başrollerinde yer aldığı dizinin 17. bölüm sezon finalinden 2. fragman yayınlandı.

Dizinin yeni bölümünde Umay ve Ümran arasında kartlar yeniden dağıtılıyor. Kardeş Çocukları dizisinin 17. bölümünden 2. fragmanı videodan izleyebilirsiniz. Dizinin yeni bölümünde yaşanacakların detayını ise haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Kardeş Çocukları 17. bölümünde neler olacak?

Savaş’ı görüp, bir kez daha Umay’ın oyununa geldiğini anlayan Ümran çılgına döner. Yıldırım’ın gözünü açmaya çalışır fakat hiç ummadığı bir tepki alır. Hayat’ın da devreye girmesiyle birlikte Umay’ın oyunu tamamen raydan çıkar.

Savaş’ın, Umay’ın tüm ikazlarına rağmen Hayat’la tanışması, Umay için de sürpriz olan bir süreci başlatır. Kurduğu oyunda erken fire veren Umay, Ümran’ı kontrol altında tutmak için yeni bir hamle yaparken, Ümran’ın ilk kez Umay’ın bile hesaplayamadığı planları vardır.

Umay ve Ümran arasında kartlar yeniden dağıtılırken, arka arkaya aldığı ağır yenilgilerle bozguna uğramış olan Reşat, bu kez başladığı işi bitirmeye kararlıdır. Nasıl bir tehlike altında olduğundan habersiz olan Umay, yalanları ortaya çıkmasın diye daha önce hiç olmadığı kadar ileri giderken Ümran ise artık oyunu bozmaya hazırdır.

Yayın Günü: 26 Mayıs Pazar
Yayın Saati: 20.00

İlgili Haberler