Kardeş Çocukları dizisine flaş transfer! Hayranları çok mutlu olacak!

01 Ekim 2018 Pazartesi, 12:42
Kardeş Çocukları dizisine flaş transfer! Hayranları çok mutlu olacak!
Gold Film’in Star TV için hazırladığı ‘Kardeş Çocukları’ dizisine yeni bir isim daha katıldı. Mehmet Aslantuğ’un başrolünde oynayacağı dizinin kadrosu tamamlanmak üzere.

Medyatava’dan Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Ekim sonuna doğru sete çıkması planlanan dizinin yönetmen koltuğunda Faruk Teber oturacak. Sırma Yanık’ın ise senaryosunu kaleme aldığı iddialı proje için Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu ve Murat Daltaban ile geçen günlerde el sıkışılmıştı.

Kadına şiddet konusunun da etkileyici bir dille ele alınacağı dizinin genç başrolleri ise yavaş yavaş netlik kazanmaya başladı. ‘Kardeş Çocukları’nda yer alan karizmatik ve herkesi kendisine hayran bırakan Volkan karakteri için bir süredir Berk Atan ve Furkan Andıç’la görüşülüyordu. Rol için son dizisi Meryem’deki performansıyla beğeni toplayan ve pek çok yapımcıdan teklif alan Furkan Andıç’la anlaşıldı.

Dizide Umay Karay’ın kızı (Nur Fettahoğlu) Hayal ile Ümran Çetin’in (Ayça Bingöl) binbir çileyle büyüttüğü kızı Hayat’ı hangi genç yıldızların canlandıracağı ise önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

ayça bingöl haberleri için

furkan andıç haberleri için