Ana sayfa Dizi Fragmanları Kardeş Çocukları’nda son 2 bölüm! Yıldırım’dan beklenmedik adım! (fragman ve özet)

Kardeş Çocukları’nda son 2 bölüm! Yıldırım’dan beklenmedik adım! (fragman ve özet)

tarafından ker_def

Star TV ekranlarında geçtiğimiz sezon Pazar günleri yayınlanan Kardeş Çocukları dizisi, yeni sezonda Salı akşamlarına alındı.Ancak bu değişiklik reytinglerin ciddi bir şekilde düşmesinin sebeplerinden birisiydi. Mehmet Aslantuğ, Nur Fettahoğlu, Ayça Bingöl,Murat Daltaban, Afra Saraçoğlu gibi önemli isimlerin buluştuğu dizinin 21. bölüm itibari ile final yapması kararı alındı.

Kardeş Çocukları’nda son 2. bölüm… 1 Ekim Salı günü yayınlanacak olan 20. bölümde yaşanacakların detayını haberimizde bulabilirsiniz.

20.bölüm özeti:

Yıldırım, Ümran’a hayatının en büyük ve beklenmedik adımını atar.

Ümran, Lebriz ve Yıldırım arasında yaşananların duygusal sarsıntısını atlatamadan hayatlarındaki Adnan gerçeğiyle yüz yüze kalır. Adnan’ın Ümran’ın peşine düşmesi karşısında Yıldırım’ın gösterdiği şiddetli tepkiyle birlikte, Adnan’ın tüm dikkati artık Ümran’ın üzerindedir.

Ümran, Hayat’ı tehlikeden uzaklaştırmaya çalışırken Hayat annesine olan tepkisi yüzünden Harmancı’da çalışmaya devam etmeye kararlıdır. Ümran ve Umay bu kez de Adnan tehlikesi yüzünden karşı karşıya gelirken diğer yanda, Umay’ın büyük sırrının peşinde olan Reşat, Hayat’tan şüphelenmeye başlar.

Kardeş Çocukları 20. bölüm fragmanı:

Hayat’ın Harmancı inadı, Savaş’la da aralarında büyük mesele haline gelir. Hayat’la ilgili şüphelerinin peşinden giden Reşat, Hayat’ın Umay’ın kızı olduğunu öğrenir ve Umay’ın ipini çekmek için harekete geçer.

Reşat’ın Savaş aracılığıyla yaptığı plan tıkır tıkır işleyip herkesi Saner Yalısında bir araya getirirken, Yıldırım, Lebriz ve Ümran arasındaki sessiz gerilim kimsenin beklemediği bir patlamaya dönüşür ve Yıldırım, Ümran’a doğru hayatının en büyük ve beklenmedik adımını atar.