SON DAKİKA
17 Ağustos 2019 20:13

SON HABERLER

Kimse Bilmez 3. bölümde büyük şok! Pilot, Ali’yi vuruyor!

Televizyongazetesi/Detay – ATV ekranlarının yeni dizisi Kimse Bilmez’in 3. bölüm tanıtımı yayınlandı. 25 Haziran Salı akşama ekrana gelecek olan dizide Pilot, Ali’yi vuruyor!

Başrollerinde Keremcem, Özgü Kaya ve Engin Hepileri’nin oynadıkları Kimse Bilmez dizisinde Ali ve Sevda git gide birbirlerine yakınlaşırken, dedikodular da arkalarından başlıyor.

Bu sırada hain planların Ali’yi götüreceği nokta ise yeni bölüm tanıtımında dikkat çekti.

Ali, elindeki kar küresiyle kardeşini bulmaya çalışırken, Pilot onu vuruyor!

Bu heyecanlı sahne sonrasında Ali’nin nasıl kurtulacağı merak konusu.

İşte Kimse Bilmez 3. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ali, Sevda’yı Uygar’ın elinden kurtarırken yaralanır. Sevda’yla birlikte Ali’nin yurttan hocası olan Tuğrul Baba’nın evine sığınırlar ancak Pilot ve Uygar peşlerindedir. Üstelik Uygar, Ali’nin yaralı olduğunu bilmektedir ve bunu fırsata çevirmeye kararlıdır. Uygar, Ali’yi bulmak için Hüdaverdi’yi konuşturmaya karar verir. Ancak hiç ummadığı bir sürprizle karşılaşır.

Pilot’un Duygu’ya aşkı ilerlerken Duygu, Sevda’yı Ali’nin yanından ayırma telaşındadır. Bu amaçla yaptığı hamle Ali’yi büyük bir tehlikeye sürükler. Ali, Pilot ve Uygar’la yeniden karşı karşıya gelip tövbesini bozmanın eşiğine gelir. Öte yandan, Ali’nin, Sevda’yı evine bırakması kimsenin bilmediği büyük sırrın kapılarını aralayacaktır.

İlgili Haberler