Ana sayfa Dizi Haberleri Kırmızı Oda dizisi her bölüm izleyiciyi terapiye sokacak! Ünlü konuklar belli oldu…

Kırmızı Oda dizisi her bölüm izleyiciyi terapiye sokacak! Ünlü konuklar belli oldu…

tarafından zk zk

tv8’in yeni sezondaki iddialı yapımı Kırmızı Oda dizisi, Binnur Kaya’nın bir terapisti oynadığı sahnelerle, adeta ekran başındakileri de her hafta terapiye çağıracak! Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği dizi, gerçek karakterlerin gerçek hikayelerinden yola çıkılarak yazılıyor. Kırmızı Oda’nın afişi görücüye çıktı ve kısa sürede sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Dizide her hafta gerçek yaşamdan yepyeni sırlar ortaya dökülecek! Bugüne kadar konuşulmamış, konuşulamamış ne varsa, birbirinden ünlü oyuncular, şimdiye kadar hiç oynamadıkları karakterlerle anlatmaya başlayacak! Dizinin ana kadrosunda başrolleri Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür, Baran Can Eraslan, Sezin Bozacı üstlenirken, Türkiye’nin en ünlü oyuncuları da şok edecek karakterleri canlandırmak üzere diziye konuk olacaklar!

Ayrıca dizinin ünlü konukları da olacak. Evrim Alasya, Salih Bademci ve Hande Doğandemir bu isimlerden bir kaçı…
Son olarak atv’de Hercai dizisini çeken Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği dizi, İstanbullu Gelin dizisinin de hikayesini yazan Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek yaşam öykülerine dayanan hikayelerinden Banu Kiremitçi Bozkurt tarafından senaryolaştırıldı.

Kırmızı Oda dizisi her bölüm izleyiciyi terapiye sokacak! Ünlü konuklar belli oldu... 7

‘KIRMIZI ODA’ bugüne kadar hiç anlatılmamış, görmezden gelinmiş, sadece mahkemelerde, ana haber bültenlerinde yer bulabilmiş, çarpıcı insan hikayelerinin tüm acımasız çıplaklığını etkileyici bir atmosfer, heyecanlı bir senaryo ve başarılı oyuncular ile ekrana taşıyacak!

Bugüne kadar yaptığı işlerle Türkiye dizi sektörüne taze ve heyecanlı bir soluk getiren OGM Pictures’ın yeni projesi ‘KIRMIZI ODA’, televizyon tarihimizin yenilikçi ve zihin açıcı işlerinden biri olma iddiasıyla yola çıkıyor.

İşte dizinin 3. tanıtımı: