Kızım dizisi 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı… Çok dokunaklı bir bölüm geliyor!

22 Eylül 2018 Cumartesi, 22:03
Kızım dizisi 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı… Çok dokunaklı bir bölüm geliyor!
Televizyongazetesi/Analiz
TV8 ekranlarında geçtiğimiz hafta başlayan Kızım dizisinin yeni bölümü 26 Eylül Çarşamba akşamı yayınlanacak.

Başrollerinde Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız’ın oynadığı dizinin 2. bölüm 2. tanıtımında Öykü ve babası evden kovuluyor.

Ev sahibi 5 aydır kirayı ödemeyen babasının tüm eşyalarını kapıya koyuyor. Demir, Öykü’ye bakamayacağı söylese de Öykü, onun yanında kalmak için ısrar ediyor.

Dizinin tanıtımını izleyenler baba kızın hikayesini çok sevdiklerini söyleyerek özellikle küçük oyuncu Beren Gökyıldız’a övgüler yağdırıyorlar.

Bazı izleyiciler ise Kızım dizisinin hem dramatik hem de eğlenceli yanını Kadın dizisine benzetiyor. Bir izleyici “Bence yeni sezonda KADIN dizisinden sonra ikinci en dokunaklı dizi…” yorumunu yapmış.

Kızım 2. bölüm tanıtımı:

1. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Öykü sekiz yaşında, akıllı bir kızdır ve doğduğundan beri teyzesiyle yaşamaktadır. Teyzesi bir gün onu terk edince Öykü babası Demir’i bulur. Demir hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcıdır. Demir dolandırıcılıktan tutuklanır ama Hakim Demir’i kızına bakması şartıyla salıverir. Demir ve ortağı Uğur bir yandan Öykü’den kurtulmaya bir yandan da büyük bir vurgun yapmaya çalışmaktadır. İşin kötüsü Demir, dolandıracakları Candan’a ilk bakışta vurulur. Ancak Candan’ın sakin görünen hayatı geçmişin büyük acılarını gizlemektedir. Kimsenin bilmediği ise Öykü’nün büyük bir sırrı sakladığıdır.

Beren Gökyıldız haberleri için

buğra gülsoy haberleri için