Ana sayfa Dizi Haberleri Kubilay Aka’dan merakı arttıran paylaşım! ‘Büyük sır’ dedi, Çukur’a davet etti!

Kubilay Aka’dan merakı arttıran paylaşım! ‘Büyük sır’ dedi, Çukur’a davet etti!

tarafından ker_def

Bu akşam 2. sezon 29. bölümü yayınlanacak olan Çukur dizisinde, heyecanlı sahneler ekrana gelecek.

Dizinin yeni bölümüne dikkat çekmek için dizide Celasun karakterini oynayan Kubilay Aka, instagram sayfasından bir fotoğraf paylaşarak ‘büyük sır’ hastag’ini ekledi. Büyük sırrın yüzüklünün kimliği ile mi ilgili olduğu merak konusu oldu.

Televizyongazetesi/Detay –  Kubilay Aka’nın bu paylaşımına çok sayıda beğeni ve yorum yağarken, yeni bölüme kitlenen izleyici, büyük sırrı merak ediyor. Bu akşam yayınlanacak yeni bölümde bu soru yanıtını bulacak!

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Tansu Biçer, Hare Sürel, Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Şenay Gürler yer alıyor.

22 Nisan Pazartesi akşamı 62. bölümü ekrana gelecek dizide bu isimlere Kadir Çermik, Serhat Özcan, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Gökşen Ateş eşlik ediyor.

Kubilay Aka'dan merakı arttıran paylaşım! 'Büyük sır' dedi, Çukur'a davet etti! 8

Çukur bu akşam 2. sezonun 29. bölümüyle ekrana gelecek. Sahte Baykal’ın vurulması, Yamaç’ı cevapsız sorularla bırakacak. Yamaç, Yüzüklü’nün peşine düşerken Cumali’nin, Timsah’ın elinde olduğunu öğrenmesi herkesin hedefini bir anda değiştirecek. Ancak bu sırada da Yüzüklü boş durmayacak ve planlarını uygulamaya devam edecek.

Vartolu, sürpriz şekilde Cumali’nin yardımına yetişerek kendini tehlikeye atacak. Koçovalı Kardeşler, Medet’le birlikte omuz omuza mücadele edip kurtulmaya çalışırken, İdris ve Meliha ise yıllar sonra Gül Pavyonu’na giderek eski defterleri açacak. Haftalardır ekran başındakilerin heyecanla beklediği Yüzüklü’nün kim olduğu sorusu cevap bulurken, Koçovalılar Yüzüklü’nün beklenmedik hamlesiyle aralarından birini kaybetme korkusuyla yüzleşecekler.

 

Çukur! #büyüksır @cukurdizi @showtv @ayyapim

Kubilay Aka'dan merakı arttıran paylaşım! 'Büyük sır' dedi, Çukur'a davet etti! 9