Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Polat Alemdar vuruldu!

29 Ocak 2016 Cuma, 10:14


Kurtlar Vadisi Pusu’da Polat Alemdar böyle vuruldu!

Kurtlar Vadisi Pusu 281. bölüme Polat Alemdar’ın vurulduğu sahne damga vurdu..

Kurtlar Vadisi Pusu’nun 28 Ocak Perşembe yayınlanan 281. bölümünde final çok konuşuldu. Gölge ile KGT mezarlığında hesaplaşan Polat Alemdar, tam düşmanını öldüreceği sırada Gölge’nin imdadına adamları yetişti. Keskin nişancının hedefindeki Polat Alemdar Gölge’yi öldürmek isterken bir başka kişi tetiğe bastı. Son sahnede tetiğe basanın Yusuf olduğu ortaya çıktı.

VURULAN GÖLGE DEĞİL, POLAT ALEMDAR
Konseyden Polat Alemdar’ı öldürmesi için emir alan Yusuf, sonunda bu emri yerine getirdi mi? Evet Yusuf bir bakıma bu emri yerine getirdi denebilir. İzleyenler Polat’ın değil Gölge’nin vurulmuş olacağını düşünüyor. Ancak bu yanlış bir kurgu. Gerçekten son sahnede vurulan Polat Alemdar. Peki Yusuf neden Polat’ı vurdu. Polat’ın geçen bölümde söyledikleri Yusuf’u ikna edemedi mi?

YUSUF, POLAT’I NEDEN VURDU
Polat Alemdar öldü mü sorusunun cevabı aslında çok basit. O ölmedi. Peki Yusuf gibi usta bir nişancı hedefini nasıl ıskalamış olabilir. Çünkü Yusuf’un amacı Polat’ı öldürmek değil kurtarmaktı. Ateş çemberindeki Polat’a hafif yaralayacak şekilde ateş eden Yusuf, onun uçurumdan yuvarlanmasını sağladı. Böylelikle düşmanları Polat’ın öldüğünü zannetti. Gölge ve adamları Polat’ın öldüğünü zannerek olay yerinden uzaklaşabilir.

kurtlar vadisi pusu haberleri için

NECATİ ŞAŞMAZ haberleri için