Ana sayfa Dizi Haberleri Lavanta Konağı dizisinin başrol oyuncusu Ebru Şahin’in yüreği yardımseverlikle dolu!

Lavanta Konağı dizisinin başrol oyuncusu Ebru Şahin’in yüreği yardımseverlikle dolu!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Ebru Şahin, 2023 yılına yeni bir dizi heyecanı ile başladı. İlk olarak ismi Ab-ı Hayat olarak tarif edilen sonradan Lavanta Konağı olarak değiştirilen yeni projede oyuncunun partneri ise Birkan Sokullu olarak belirlendi.

Dizinin setinde çalışmalara başlayan ve çok da mutlu olan Ebru Şahin, bu heyecanlı günler sırasında deprem felaketi ile sarsılan isimlerden birisiydi. 6 Şubat Pazartesi günü Kahramanmaraş’ta üst üste yaşanan 2 büyük deprem felaketinde 14 milyona yakın insan etkilendi.

Binlerce vatandaşımız ölürken, yine binlercesi yaralandı ve bölge insanı kış ortasında sokakta kalmak durumunda kaldı. İşte böyle zorlu günlerde yardımseverler harekete geçerken, Ebru Şahin de bu isimlerden birisi oldu.

Burcu Özberk, Sinem Ünsal ve Merve Dizdar gibi aynı sektörde yer alan ünlü oyuncular bir araya gelerek, depremzedelere yardım için gönderilen malzemeleri paketledi. Ebru Şahin de İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin merkezinde arkadaşları ile birlikte bu faaliyetlere katıldı.

Yeni bir dizi heyecanı yaşadığı bir dönemde gelen bu acı afet sonrasında yüreğindeki iyiliği ortaya döken oyuncu, kocası Cedi Osman ile birlikte depremzedelere ihtiyaçlarının alınması için 1 milyon TL maddi bağışta da bulundu.

Ebru Şahin sadece para bağışı ile de sınırlı kalmayarak, halkın belediye aracılığı ile gönderdiği yardım malzemelerinin paketlenerek, deprem bölgesine ulaştırılması konusunda da örnek bir çaba sergiledi.

Yeni dizisinin setinde çok iyi bir ortam oluşturduklarını, iyi bir ekip olduklarını, zorlu ama güzel bir projede yer aldığını daha önceki röportajında açıklayan Ebru Şahin, şimdilerde bambaşka bir ruh hali içinde.

Oyuncunun yeni dizisinde planlar aksadı ve bundan sonra nasıl bir yol izleneceği henüz bilinmiyor. Ancak Ebru Şahin’in şu anda aklında, fikrinde ve kalbimde sadece yardımseverlik var.