SON DAKİKA
1 Şubat 2023 14:52

SON HABERLER

Masum 15 Temmuz Çarşamba 115. Bölüm Fragmanı İzle

Ekranların sevilen Hint dizisi Masum – Saathiya 15 Temmuz Çarşamba tarihli 115. bölümüyle ekrandaki yerini alacak. Dizinin yeni bölümünden ilk detayları videoda bulabilirsiniz.. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Masum’da bugün herkes Gopi’yi rahat ettirmek için büyük çaba sarf eder. Rashi ise büyükanneyi kendi tarafına çekmek ister. Evde herkesin sırt çevirdiği Rashi başarılı olabilecek mi?

Ahem Gopi’ye destek olmak için elinden geleni yapar. Onun bu desteği Gopi’yi çok mutlu eder. Rashi de aileye kendisini affettirmek için çok çaba gösterir. Urmila kızını dolduruşa getirmek için ona yeni fikirler verir. Gopi ailesine yük olduğunu düşünerek kendi işini kendisi yapmak ister. Bunun için tek başına ayağa kalkmaya çalışan Gopi başarısız olur. Kokila bunu görünce çok öfkelenir ve kendisini tehlikeye attığı için Gopi’ye kızar. Rashi büyükanneyi kendi tarafına çekmek için çabalar. Büyükanne Rashi’nin sözlerine inanacak mı?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür.

Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler