Ana sayfa Dizi İzle Masum 9 Aralık Çarşamba 262. Bölüm Fragmanı İzle

Masum 9 Aralık Çarşamba 262. Bölüm Fragmanı İzle

tarafından ker_def

Ekranların sevilen günlük dizisi Masum – Saathiya 9 Aralık Çarşamba tarihli 262. bölümüyle ekrandaki yerini alacak. Dizinin yeni bölümünden ilk görüntüleri videoda bulabilirsiniz. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Masum’da bugün Rada ve Tripti’nin anlaştığı bir kadın Modi malikanesine gelir ve Mira’nın öz annesi olduğunu söyler. Ona inanmayan Kokila delil ister. Yalanı ortaya çıkan kadın kaçmayı başarabilecek mi? Rada ve Tripti Mira’dan kurtulmak için bir plan yapar ve ona sahte bir anne bulur. Modi ailesinin evine gelen kadın Mira’nın kendi kızı olduğunu söyler. Kadının tavırlarından şüphelenen Ahem Mira’yı ona vermek istemez.

Ahem ve Kokila’nın sözlerini duyan Rada panikler. Kokila ve Ahem kadından Mira’nın gerçek annesi olduğunu ispatlamasını ister. Kadın Mira’nın sırtında bir ben olduğunu söyler. Rashi ve Gopi kadının tarif ettiği beni göremeyince kadının yalan söylediği ortaya çıkar. Köşeye sıkışan kadın kaçmak için harekete geçer. Rashi ve Ahem kadını yakalayabilecek mi?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine ahissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür.

Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel