Ana sayfa Güncel Haberler Melike İpek Yalova, Bir Zamanlar Çukurova hayranlarını ikiye böldü!

Melike İpek Yalova, Bir Zamanlar Çukurova hayranlarını ikiye böldü!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 55 bölümü geride bıraktı. Her bölümüyle ekranda iz bırakan bir yapım olmayı başaran dizi, ilginin hiç düşmediği, aksiyonun hiç bitmediği ekranın nadide yapımlarının başında geliyor.

Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Uğur Güneş, Kerem Alışık,Melike İpek Yalova ve Esra Dermancıoğlu gibi güçlü isimlerden kurulu kadrosuyla da başarılı oyunculuklar sergileniyor. Dizide son dönemde Müjgan karakterinin izleyicileri ikiye böldüğüne de şahitlik ediyoruz.

Sosyal medyaya yansıyan yorumlarda bir grup izleyici Müjgan’dan nefret ediyor, diğer grup ise onu savunuyor… Yılmaz ve Züleyha aşkı için yanıp tutuşan bir izleyici grubu var.Bunlar için Müjgan, bir kaşık suda boğulması gereken bir karakter. “Müjganda artık bıktırdı” diyen birçok izleyici var.

Müjgan’a kötü bir şey olduğunda sevinenler, oh çekenler, psikopata bağladığında da dalga geçenler sosyal medyada dikkatinizi çekecektir.

Melike İpek Yalova, Bir Zamanlar Çukurova hayranlarını ikiye böldü! 8

Ancak tam zıttı düşünenler de var. Müjgan’ı haklı bulan,Züleyha’yı sürekli Yılmaz’ı kışkırttığı için eleştirenler de çok. Melike İpek Yalova instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Müjgan’a hak veriyoruz” diyen birçok hayranında destek buluyor. Tabii farklı yorumlar da var; “Yılmaz’ın peşini bırak” diyenler de oldu.

Youtube’da dizinin sahnelerinin altındaki yorumlara bakarsanız orada da Müjgan’a yönelik ciddi eleştiriler görebilirsiniz.

Melike İpek Yalova, Bir Zamanlar Çukurova hayranlarını ikiye böldü! 9

Tabii bunu espriye çevirenler de yok değil… Bir izleyici, “Züleyha’ya söyler misin artık zırt pırt evine girmesin” yorumuyla ünlü oyuncuyu da gülümsetti.

Melike İpek Yalova, dizideki karakterine yönelik gelen olumlu ya da olumsuz yorumlara kalp emojisi ile yanıt vererek, bu sosyal medya oyununa da katılmayı ihmal etmiyor.