Mert Fırat ve Deniz Çakır’dan Ahmet Hakan’a çok sert tepki

17 Mayıs 2018 Perşembe, 07:00
Mert Fırat ve Deniz Çakır’dan Ahmet Hakan’a çok sert tepki

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Serhan karakterine hayat veren Mert Fırat, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla isim vermeden gazeteci Ahmet Hakan’a ağır göndermelerde bulundu.

MedyaRadar’ın haberine göre Hürriyet gazetesindeki köşesinden, Barış Atay’ı hedef alarak, Muharrem İnce ve Meral Akşener’e çağrıda bulunan ve “Lütfen bu adama haddini bildiriniz!” başlıklı bir yazı kaleme alan Ahmet Hakan’ın bu satırlarının üzerinden, neredeyse bir gün bile geçmeden oyuncu Barış Atay gözaltına alındı.

Barış Atay’ın sabah erken saatlerde gözaltına alınmasının ardından oyuncu Mert Fırat, Twitter hesabında bir paylaşımda bulundu.

Ahmet Hakan’a yönelik, “Algı yönetenler, tetikçiler, üçlü pirizler, yalaklar ve dönekler yine meydanda anlaşılan” diyen Fırat’ın paylaşımında şu ifadeler yer aldı:

“Algı yönetenler, tetikçiler, üçlü pirizler, yalaklar ve dönekler yine meydanda anlaşılan. Biz halkız unutmayacağız. Sistem intikamcı kindarları yaratırken çanak tutanlar asıl vatan hainlaridir! #barısatayyanlızdeğildir”

BİR TEPKİ DE DENİZ ÇAKIR’DAN GELDİ

Şimdilerde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizide izlediğimiz Deniz Çakır, insta hikaye kısmından isim vermeden Ahmet Hakan’ın yaptığı çıkışa değinerek şu sözleri paylaştı: “Yazık… Gazetecilik de, gazete köşeleri de bu her devrin adamlarına kaldı… Dillerine, kalemlerine vicdan diliyorum yine de…”

ahmet hakan haberleri için

deniz çakır haberleri için