SON DAKİKA
8 Ağustos 2022 02:51

SON HABERLER

Mucize Doktor’un Demir’i Fırat Altınmeşe rap şarkısıyla dillere düştü! Onur Tuna’dan destek geldi

Televizyongazetesi.com/Detay – Fox TV’de geçtiğimiz sezon yayınlanmaya başlanan Mucize Doktor dizisinin yeni sezon çekimleri başladı. Oyuncular şimdilerde yeni sezon bölümleri ile meşgul ama aralarından biri var ki başka bir heyecan daha yaşıyor. Dizide Demir karakteriyle yer alan Fırat Altınmeşe’nin aynı zamanda şarkı da söylediğini pek az kişi biliyor.

F.A. ismiyle yeni bir albüm çıkaran oyuncunun Serin isimli şarkısına çektiği klip ise kısa bir süre önce yayınlandı. Youtube’da klibi izleyenlerin pek çok Altınmeşe’yi tanımakta zorlanırken, kimileri de beğenilerini dile getirmeye başladılar. Fırat Altınmeşe’nin Şimdi Benim Zamanım isimli albümünün klibini ise sosyal medyada ilk paylaşanlardan birisi Onur Tuna oldu.

Mucize Doktor dizisinde Doktor Ferman karakterini oynayan Tuna da meslektaşına destek olan paylaşımıyla dikkat çekti. Bilindiği gibi Onur Tuna da hem Oyuncu hem de müzisyen. Tuna, Altınmeşe’nin yeni şarkısını müzisyen gözüyle de beğendiği anlaşılıyor.

Fırat Altınmeşe aynı zamanda Türk Halk Müziği’nin sevilen sanatçısı İzzet Altınmeşe’nin de oğlu. 1990 doğumlu oyuncu,
İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde eğitimini iki sene sonunda bıraktı. Bir ara rap şarkı da yapan Fırat Altınmeşe, İstanbul’da Craft oyunculuk atölyesinde özel oyunculuk dersleri aldıktan sonra ilk olarak Vicdan isimli diziyle ekranlara geldi.

Yeniden rapa gönül verdiği anlaşılan Fırat Altınmeşe’nin yeni klibini aşağıda izleyebilirsiniz.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler