SON DAKİKA
26 Haziran 2019 00:36

SON HABERLER

Nur Fettahoğlu uzun zamandır bu kadar içten gülümsememişti!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Nur Fettahoğlu, samimi bir paylaşımda bulundu. Kardeş Çocukları dizisinde Umay karakteriyle izlediğimiz oyuncu Lefke Avrupa Üniversitesi’nde öğrencilerle buluştu.

Instagram hesabından duyduğu memnuniyeti anlatan Fettahoğlu, “Uzun zamandır bu kadar içten güldüğümü hatırlamıyorum” diyerek öğrencilerle buluşmasının çok keyifli geçtiğini belirtti.

Hayatıyla ilgili detaylar paylaşan Nur Fettahoğlu, “Çocukluğumda da sürekli bir metin alıp kardeşimle birlikte onun skeçlerini yapardık. Oyunculuk hep içimde vardı hayallerime koştum ve oyuncu oldum” ifadelerini kullandı.

OYUNCULUĞA TESADÜF ESERİ BAŞLAMIŞ!

Oyunculuğa tesadüf eseri başladığı da ortaya çıkan Fettahoğlu, öğrencilerle sohbetinde oyunculuğa başlama hikayesinden detaylar verdi.

Çalışma hayatına bir bankada başlayan Fettahoğlu, daha sonra da borsa muhabirliği yapmış.

Ünlü oyuncu, muhabirlik yaparken bir menajer ile tanıştığı ve bu sayede dizi dünyasına adım attığını belirtti.

Nur Fettahoğlu, “Hep oyuncu olmak istiyordum ama o şans önüme sunulmasaydı belki oyuncu olamayacaktım. Şanslı insanlardanım. Dilerim hepiniz hayallerinize ulaşırsınız” açıklamasını yaptı.

TEŞEKKÜR MESAJI!

Fettahoğlu, instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu mesajı paylaştı:

Uzun zamandır bu kadar içten güldüğümü hatırlamıyorum.. sevgiyle tekrar tekrar kucaklıyorum.. Lefke Avrupa Üniversitesi 🙏🏻 @eul_lau

Nur Fettahoğlu Kimdir?

Nur Fettahoğlu 1980’de Almanya’da doğmuştur ve 28 yaşındadır. Nur Fettahoğlu’nun oyuncu olarak en büyük başarısı Aşk-ı Memnu dizide hayat verdiği Peyker rolü olmuştur bu rol Nur Fettahoğlu’nun hayatını değiştirmiş bir dönüm noktası olmuştur. Nur Fettahoğlu eğitimini Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden almıştır.

Nur Fettahoğlu haber spikeri olarak sektöre girmiştir. Spikerliği döneminde yapımcılardan oyunculuk teklifi almıştır ve ilk olarak Benden Baba Olmaz ve Gönül Salıncağı dizilerinde görev almıştır. Nur Fettahoğlu Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Mahidevran Sultan karakterine hayat vererek dünyada tanınan ve sevilen bir isim haline gelmiştir. Son olarak Hayat Yolunda ve Filinta dizilerinde yer almıştır. Filinta dizisinde Süreyya ve Fi dizisinde Billur karakterlerine hayat vermiştir.

İlgili Haberler