Ana sayfa Günlük Burç Yorumları Nuray Sayarı’dan Boğa burcu 1-8 Nisan haftalık yorumu!

Nuray Sayarı’dan Boğa burcu 1-8 Nisan haftalık yorumu!

tarafından ker_def

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Hayatta Her Şey Var programının 1 Nisan Pazartesi günü ekrana gelen bölümünün konuğu ünlü astrolog Nuray Sayarı oldu.

Halkın dilinden burçların haftalık durumlarını net şekilde anlatan Nuray Sayarı, 1-8 Nisan haftası için önemli detaylar verdi. Burcunuz size ne diyor? Aşk, para, kariyer ve sağlık konularında detaylar veren Nuray Sayarı, Boğa burcu için önemli detaylar aktardı. Videodan bu detayların tamamını izleyebilirsiniz.

Nuray Sarayı’nın bilgilerinin özeti ise şöyle:

Sevgili Boğalar, eksik kalan işlerinizi tamamlamanız için fırsat var. hayat bana büyük yenilikler getiridi diye şaşıracaksınız. Dargınlıklarınızın biteceği, şansınızın artacağı bi haftadasınız. Yaptığınız tüm dualarım kabul oldu diyeceğiniz bir haftadasınız. Mucizeler yaşayacağınız bir hafta. Tüm istediklerinizi tek tek gerçekleşecek.

Ummadığınız yerlerden para akışı gelecek. Bu hafta kilo vermeye  başladınız, fazlalıklarınızdan kurtulacaksınız. Uykusuzluk problemi yaşayanlar bu hafta güzel uyuyacak. Bu hafta şifa haftasındasınız. Bir ameliyat olacaksanız harika geçecek. Bu haftanın spotu: Dostluklar konusunda seçici olun. Sizi üzen kişiler tek tek geri dönecek ama mesafe koyun.