SON DAKİKA
21 Temmuz 2019 11:59

SON HABERLER

O ne bakıştı öyle! Kadın dizisinde her şeyi bir anda değiştirecek hamle geliyor!

Salı akşamlarının vazgeçilmezi Kadın dizisinde olaylar öyle bir yere gidiyor ki merak iyice arttı.

Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar’ın başrolünde oynadıkları Kadın dizisinin yeni tanıtımında ise dikkat çeken bir bakışma vardı.

Televizyon Gazetesi Analiz

Fox TV’nin sevilen dizisinin 55. bölümünden 2. fragman da yayınlandı. Nezir’in Doruk’a zarar verip vermeyeceğinin merak edildiği bu bölüm için izleyenler Nezir’in Doruk’u öldürmeyeceği sadece Sarp’ın öyle zannederek acı çekmesini sağlamak olduğu fikrinde birleşiyor.

Nezir’in Doruk’u ölen oğlu yerine koyduğu ve bu nedenle onu kaçırarak sahipleneceği ama zarar vermeyeceği de tahminler arasında.

Öte yandan; Bahar, Pırıl ve çocukların o evden nasıl kurtulacaklarını merakla bekleniyor. İzleyenler artık Nezir’den saklanma ya da Nezir’in elinde tutsak kalma olaylarının bitmesini istiyor. 7-8 bölümdür süren bu durum izleyiciyi giderek sıkmaya başladı.

Fragmanda; Pırıl’ın yemek yerken gizlice bıçağı alması ve bu sırada Bahar’la birbirlerine bakmaları ise ikisinin kaçmak için bir planı olduğunu düşündürdü. Her ne kadar adamları varken Nezir’i bıçaklayıp oradan kaçmaları çok olanaklı olmasa da Pırıl’ın yapacağı hamle merak uyandırdı.

İlgili Haberler