SON DAKİKA
19 Ağustos 2019 02:19

SON HABERLER

Onur Büyüktopçu hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı!

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Ünlü oyuncu Onur Büyüktopçu, Yemekteyiz programının ardından yeni programı Damat Bayıldı’ya hazırlanıyor.

26 Ağustos’ta programın ilk bölümü yayınlanacak. Instagram hesabından programının fragmanını paylaşan Onur Büyüktopçu’ya hayranlarından itirazlar geldi.

Birçok hayranı bu formatı hiç beğenmediklerini belirten yorumlarda bulundu.

Bir takipçisi,”Neden böyle bir format, çok üzüldüm” diye yazdı.

Bu tür formatlardan hiç hoşlanmadığını belirten takipçilerden bazıları, Onur Büyüktopçu’nun da yanlış yaptığı düşüncesinde.

Onur Büyüktopçu sürpriz programı Damat Bayıldı ile 26 Ağustos Pazartesi günü Show TV’de!

Damat Bayıldı nasıl bir program:

Yapımcılığını DNCC Medya’nın yaptığı “Damat Bayıldı” 26 Ağustos Pazartesi günü Show TV’de ekran yolculuğuna başlıyor. Yemeklerin lezzetinden emin 5 kaynana, kazanma konusunda iddialı 5 gelin ve her şeyden habersiz bir damat! Onlar hem rakip hem de birer takımlar. Damadın seçimi günün kazananını, verilen puanlar ise haftanın galibini belirleyecek ve bir aile tam altınların sahibi olacak!

Onur Büyüktopçu’nun muhteşem sunumuyla Show TV’de ekrana gelecek programda ünlü sunucu hem aile arasındaki dengeleri sağlamaya çalışacak, hem de yemekler yapılırken sorduğu sorularla yarışmacılara ter döktürecek!

Kaynanaların yemek konusundaki engin tecrübeleri mi yoksa gelinlerin el becerileri mi kazanacak? Damatlar annelerinin yemeklerine mi yoksa eşlerinin yemeklerine mi bayılacak? “Damat Bayıldı”da tempo asla düşmeyecek ve bu çekişme zaman zaman gergin bir hal alırken zaman zaman ekran başındaki herkesi güldürecek!

İlgili Haberler