Ana sayfa Dizi Haberleri Onur Seyit Yaran ile Su Burcu Yazgı Coşkun’un başarı sırrı, set hallerinde gizli!

Onur Seyit Yaran ile Su Burcu Yazgı Coşkun’un başarı sırrı, set hallerinde gizli!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Üçüncü sezonu yine başarılı bir şekilde devam eden Kardeşlerim dizisi, Cumartesi akşamlarının merakla beklenen projelerinden birisi olarak milyonlarca izleyiciyi her hafta atv ekranına çekiyor. Dizinin başarılı çiftleri, hikayenin kilit noktası ve bu konuda da Asiye ile Doruk karakterlerinin hikayesi çok ilgi çekiyor.

Onur Seyit Yaran ile Su Burcu Yazgı Coşkun ikilisinin güçlü partnerlik performansının yanı sıra, iyi birer arkadaş olmaları da izleyicilerin ilgisini üzerlerine yöneltmesine neden oluyor. Yapılan araştırmalarda en çok konuşulan kadın ve erkek oyuncular arasında iki genç ismin sıklıkla birinci olduğunu da sosyal medya istatistiklerinden anlayabilirsiniz.

Dizinin hikayesinde birbirleri ile çok iyi uyum sağlayan, iki arkadaş olmanın ötesinde geçip sevgili olan Asiye ve Doruk karakterleri, Kardeşlerim dizisinin merkezinde yer alıyor. Bu kadar önemli bir rol ve reytinglerin de kilit noktasında olmaları nedeniyle iki genç oyuncunun üzerine büyük sorumluluk düşüyor.

Onur Seyit Yaran ile Su Burcu Yazgı Coşkun'un başarı sırrı, set hallerinde gizli! 7

Sette çok iyi arkadaş olan ikili, 3 yıla yaklaşan birlikte çalışma ortamı sırasında birbirlerini de yakından tanıma fırsatı elde etti. Onur Seyit Yaran, partnerini çok iyi tanıdığını düşünüyor. Genç oyuncu, “Ben Yazgı’yı artık tanıdığıma inanıyorum. Nerede düşer, nerede yükselir. Enerjisi ne zaman pozitif, ne zaman negatif olur, artık anladım” dedi.

Su Burcu Yazgı Coşkun da partneri Onur Seyit Yaran gibi düşündüğünü ve kendisinin de onun neye nasıl tepki vereceğini iyi bildiğini ifade etti.

Set ortamında güçlü bir iletişim kuran iki genç oyuncunun bu hali dizinin başarısında da büyük pay sahibi durumunda.

Dizinin setinde Yazgı’nın partnerine göre daha enerjik olduğu da ortaya çıktı. Onur ise enerjilerini dengelemeye çaba harcadıklarını ifade etti.

Onur Seyit Yaran, arkadaşları ve sevdikleri ile birlikte olmanın enerjisini yükselten bir durum olduğundan bahsetti.

Su Burcu Yazgı Coşkun ise güneşin enerjisini yükselten bir faktör olduğunu anlattı.