Ana sayfa Dizi Haberleri Payitaht Abdülhamid 27 Nisan 48. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı…

Payitaht Abdülhamid 27 Nisan 48. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı…

tarafından zk zk
Başrollerinde Bülent İnal, Özlem Conker ve Hakan Boyav’ın yer aldığı Payitaht Abdülhamid dizisinin 48. yeni bölümü 27 Nisan Cuma akşamı saat 20.00’de izleyenlerle buluşacak.

İşte 48. bölüm 2. fragmanı:

47. SON BÖLÜM ÖZETİ

Abdülhamid, Parvus’un kendisine vermiş olduğu sandıktaki zehirli tozun etkisiyle giderek hastalanırken, Parvus amacına yaklaşmaktadır. Pavrus, Gertrude Bell ile iş birliği yaparak Abdülhamid’i tahttan indirecek kalkışmayı hızlandırır. Ayrıca, Sabahattin’i de kendi safına alan Parvus, Mahmud Paşa ve oğlunun arasının giderek açılmasına neden olacaktır.

Tıpkı Parvus’un planladığı gibi ordu yolları tutmuş, hepsi kışlalarından Abdülhamid’i indirmek için çıkmıştır!.. Boğazda ise bir gemi beklemektedir ve eğer “Abdülhamid tahtını bırakmakta direnirse” Saray, içindekilerle birlikte topa tutulacaktır. Bidar ve haremdekiler, yaklaşan bu büyük tehlikeden habersiz, Abdülhamid’in hastalığının üzüntüsü yaşarken, Handan, Efsun’la olan tartışmasının ardından bebeğini kaybeder. Bebeğini kaybeden Handan, Mehmet Selim’le Efsun’un yakınlaşmasına engel olabilecek mi?.

Payitaht Abdülhamid 27 Nisan 48. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı... 7

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD TÜM BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Mahmud Paşa oğlunun büyük bir ihanetin içinde olduğunu anlayınca, onu ele verecek mi?.

Abdülhamid karşı karşıya kaldığı bu büyük kalkışma karşısında ne yapacak?