Poyraz Karayel’de öyle bir sahne vardı ki, herkes şaşırdı

12 Kasım 2015 Perşembe, 11:15


Kanal D’de yayınlanan Poyraz Karayel dizisinde Zülfikar ile Meltem karakterleri arasında geçen Beşiktaş muhabbeti siyah beyazlı taraftarları mest etti.

AYRICA POYRAZ KARAYEL’DE DÜN AKŞAM YAŞANANLAR:

Kanal D’nin sevilerek izlenen dizisi Poyraz Karayel dün akşam bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi. Ayşegül’ün kaçırılması ve Poyraz’ın son sahnedeki itirafı geceye damgasını vurdu. Dizinin yayınlandığı saatlerde de sosyal medyada adete Poyraz Karayel rüzgarı esti. Peki dün akşam neler oldu? İşte Poyraz Karayel’de dün akşam yaşananlar…

Ufuk’un Ayşegül’ü kaçırması Poyraz’ı altüst eder. Poyraz bu kötü haberi Bahri’lere nasıl söyleyeceğini düşünürken Bahri’lerin evine önce başka bir kötü haber gelir: Yıllar önce Onur’u öldüren Ufuk, emri veren de Adil Topal’dır.

Bahri bu acıyı göğüslemeye çalışırken Ayşegül’ün Ufuk tarafından kaçırıldığı haberiyle iyice sarsılır. Poyraz’a ve adamlarına resti çeker; “Ya kızımı kılına zarar gelmeden bana getirin, ya da hiç geri gelmeyin”…

Ufuk’un Ayşegül’e karşılık Meltem’i istemesi Poyraz’la Sadreddin’i birbirlerine silah çekme noktasına kadar getirir. Ayşegül ise Ufuk’un psikopat tavırları karşısında soğukkanlılığını korumaya gayret etmektedir. Ta ki Ufuk Ayşegül’e kardeşi Onur’u öldürenin kendisi olduğunu söyleyene dek… Bu gerçek Ayşegül’ü hiç tatmadığı bir intikam hırsıyla tanıştırır.

poyraz karayel haberleri için