Ana sayfa Dizi Haberleri İşleri arka arkaya sıralayan Alina Boz, üç yeni projeyle dönüyor!

İşleri arka arkaya sıralayan Alina Boz, üç yeni projeyle dönüyor!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Son dönemin başarılı oyuncularından Alina Boz en son Maraşlı dizisinde rol almış ve kariyerinde büyük bir sıçrama yapmıştı. Alina Boz uzun bir aradan sonra sonbaharda bir film bir de dizi projesiyle hayranlarının karşısına çıkıyor.

Alina Boz’un başrolünü Denizcan Aktaş’la paylaştığı Bandırma Füze Kulübü isimli film 21 Ekim’de gösterime girecek. Çekimleri geçen yıl Bandırma’da gerçekleştirilen film gerçek bir hikayeden yola çıkıyor.

Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak’ın üstlendiği Bandırma Füze Kulübü isimli film gökyüzüne füze göndermeyi başaran, kısıtlı imkanlara, engellere rağmen tüm dünyaya bu büyük yarışta “Biz de varız” diyen Bandırmalı gençlerin hikayesini anlatıyor.

İşleri arka arkaya sıralayan Alina Boz, üç yeni projeyle dönüyor! 7

Alina Boz, sonbaharda bir de diziyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Boz’un Fox TV’de yayınlanacak Zengin Kız isimli bir dizinin başrolünde yer alacağı belirtiliyor. Bu diziyle birlikte Alina Boz, Maraşlı’dan sonra yeniden ulusal kanalda hayranlarının karşısına çıkacak.

Başarılı oyuncu bir başka sinema filmine daha imza atacak. Boz, senaryosu Gülse Birsel tarafından kaleme alınan Yılbaşı isimli filmde rol alacak olan Alina Boz, Gülse Birsel’le birlikte rol alacak. Yılbşaı isimli filmin ne zaman yayınlacağı ise belli değil. Filmde ayrıca Ezgi Mola, Cengiz Bozkurt, Fatih Artman, İrem Sak, Alican Yücesoy, Serkan Keskin, Boran Kuzum, Büşra Pekin ve Ayta Sözeri gibi çok çarpıcı isimler rol alacak.

2014 yılında Paramparça isimli dizideki Hazal karakteri ile setlere adım atan Alina Boz, bugüne kadar hep dram yapımlarında yer aldı. İlk kez komedi performansı ile izleyeceğimiz genç oyuncunun çok etkili isimlerin arasında kendisini nasıl öne çıkartacağı da merakla bekleniyor.