Ana sayfa Dizi Haberleri Reytinglerde zirveyi bırakmayan Üç Kız Kardeş’in set tarihi belli oldu!

Reytinglerde zirveyi bırakmayan Üç Kız Kardeş’in set tarihi belli oldu!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Geçtiğimiz kış sezonunda Kanal D’de ekrana gelmeye başlayan ve İclal Aydın’ın aynı adlı kitabından uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisi yeni sezona bomba gibi gelmeye hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümler için sezona çıkacağı tarih belli oldu.

Üç Kız Kardeş dizisinin başarılı performansı ile ikinci sezonda da yine milyonları etkilemesi bekleniyor. Güçlü bir hikayeye ve son derece başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip dizinin ikinci sezonda da yayınına başarıyla devam edeceği tahmin ediliyor.

Şubat ayında yayınlanmaya başlayan ve ekrana geldiği ilk günden itibaren hızlı bir yükseliş grafiği göstererek reytinglerin zirvesine yerleşen Üç Kız Kardeş dizisi aynı akşam ATV’de yayınlanan Destan’ı birinciliğinden etmişti. İzleyiciler tarafından büyük ilgi gören Üç Kız Kardeş dizisinin yeni sezon için 28 Ağustos’ta sete çıkacağı öğrenildi. Yeni sezonun eylül ayı ortasında başlaması bekleniyor.

Üç Kız Kardeş dizisi, İclal Aydın’ın aynı isimli romanından uyarlandı. Dizide, Nesrin karakteri ile yer alan İclal Aydın’ın senaryoya yaptığı katkıların da dizinin başarısında etkili olduğu değerlendirmeleri yapılıyor. Üç Kız Kardeş dizisinde Özgü Kaya, Almila Ada ve Melisa Berberoğlu, üç kız kardeş olarak izleyicilerin karşısına çıkıyor.

Dizinin yeni döneminde yeni karakterler ve yeni ünlü isimler de göreceğiz. Bu konuda henüz resmi bir duyuru olmasa da bazı isimler üzerinden görüşmeler yapıldığı kulislere yansıdı. Kardeşlerim dizisinde Kaan olarak izlediğimiz Eren Ören’in de Üç Kız Kardeş dizisinin ikinci sezonunda hikayeyi karıştıracak olan Mustafa karakterine hayat vermesi bekleniyor.

Üç Kız Kardeş dizisinin ikinci sezonu için beklentiler çok yükseldi. Hikayenin gelişimi içinde başka karakterlerin de diziye dahil olması ve hikayenin çok daha güçlü bir şekilde izleyicileri kendisine çekmesi bekleniyor.