Ana sayfa Dizi Fragmanları Sadece Arkadaşız dizisi, sadece fragmanıyla bile fena sarstı!

Sadece Arkadaşız dizisi, sadece fragmanıyla bile fena sarstı!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – İkisi de birbirinden başarılı oyuncular. Genç kuşağın dikkat çeken isimleri. Rol aldıkları her yapımdaki performansları ile izleyiciden büyük övgüler alıyorlar. İşlerine dört elle sarılan, yaptıkları işlerle takdir gören, oyunculuktaki yetenekleriyle yapımcıların da gözdesi olan iki isim Kubilay Aka ve Hazar Ergüçlü, Sadece Arkadaşız dizisinde buluştular.

İki başarılı oyuncunun rol aldığı diziyle ilgili bir süre önce haberler gündeme gelmeye başlamıştı. Exxen için çekilen dizinin ilk tanıtımının yayınlanmasının ardından sosyal medyada da bir heyecan yaşandı adeta! İki oyuncunun yer aldığı dizinin fragmanı ile bile bu kadar etkilemesi ve merak ettirmesi sonrasında, diziyi izlemek için sabırsızlanan Exxen aboneleri, şimdi yayın tarihini bekliyor…

Sadece Arkadaşız dizisi, Love Snack isimli diziden uyarlanmakta. Dijital platform Exxen için çekilen ve önümüzdeki günlerde daha da çok konuşulacağı fragmanıyla bile anlaşılan Sadece Arkadaşız dizisinin setinde Kubilay Aka ve Hazar Ergüçlü’nün birlikte pozları yayınlamıştı sosyal medyada.

İkilinin hayranlarını da heyecanlandıran bu paylaşımdan sonra fragman daha da çok merak uyandırdı. Yönetmenliğini Emre Erdoğdu’nun, senaristliğini ise Zeynep Koçak’ın üstlendiği dizide iki başarılı oyuncu,ortak paylaştıkları evin sahibi olabilmek için doğru eş adayını bulmaya çalışan iki kişiye hayat veriyorlar.

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Kubilay Aka (@kubilayakaa)’in paylaştığı bir gönderi

Sadece Arkadaşız’ın ilk tanıtımı ile birlikte sosyal medyada övgü dolu yorumlar sıralanmaya başlandı. Heyecanı yükselten tanıtımdan sonra dizinin çok iyi olduğu, güzel bir projenin gelmekte olduğu, Ergüçlü ve Aka’nın çok yakıştıkları ve iyi bir ikili oldukları şeklinde yorumlar dikkat çekiyor.

Oyunculuk kariyerinde önemli bir yere sahip olan Çukur dizisinin ardından Kubilay Aka ekrana en son Camtavanlar dizisi ile gelmişti. Hazar Ergüçlü ise Alev Alev dizisinden sonra uzun zamandır ekrandaki dizilerde yer almıyor.
Ergüçlü, BluTV için çekilen Saklı dizisinde oynamıştı en son.