Ana sayfa Dizi Fragmanları Şampiyon dizisinde Fırat, Güneş’in kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya (3.bölüm 1.fragmanı izle)

Şampiyon dizisinde Fırat, Güneş’in kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya (3.bölüm 1.fragmanı izle)

tarafından ker_def

Şampiyon dizisi TRT1 ekranında yolculuğuna devam ediyor. İlk bölümü reytinglerde beklentilerin altında kalmıştı. Ancak hem hikayesi hem de oyuncu kadrosuyla başarılı bir yapım olduğu da görülmekte. Şampiyon dizisinin 3. yeni bölümü 26 Eylül Perşembe akşamı ekrandaki yerini alacak.

Oyuncu kadrosunda ise Tolgahan Sayışman, Erdal Özyağcılar, Yıldız Çağrı Atiksoy, Erkan Avcı, Halit Özgür Sarı, İlayda Alişan, Mehmet Bozdoğan, Berk Yaygın, Bahar Süer, Volkan Keskin, Emir Özyakışır ve Meltem Savcı, Vedat Erincin’in aralarında bulunduğu başarılı isimler rol alıyor.

3.bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Fırat, oğlu Güneş’i kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya. Devlet, Güneş’i Fırat Bölükbaşı’ndan yani babasından alacak mı? Suna ne yapacak? Zafer, Fırat’ı yüreklendiriyor ve destek oluyor… Güneş ise her şeyden habersiz.Fırat içine düştüğü zor durumdan nasıl kurtulacak merakla 3.bölüm beklenmekte.

İşte 3. bölüm 1.fragmanı:

PEKİ 2. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Fırat, ölümüne sebep olduğu Necdet Suphi’nin ailesiyle yüzleşiyor. Suna yaşadığı şaşkınlık ve öfke nedeniyle, oğlunun yanında gerçekleri Fırat’ın yüzüne vurunca, Güneş duydukları karşısında büyük bir şok yaşar. Kahramanı olarak gördüğü “Şampiyon” babasının birini öldürmüş olduğu gerçeğiyle yüzleşmek hiç kolay olmayacaktır Güneş için… Şimdi Fırat, yıllardır kaçmaya çalıştığı geçmişiyle, ölümüne sebep olduğu Necdet Suphi’nin yıkılmış ailesiyle karşı karşıyadır. Üstelik oğluna bu durumu açıklamak hepsinden daha ağırdır şampiyon için…

Suna, meslek etiği ve abisinin acısı arasında kalmıştır

Kafkas’ın yıllar sonra birdenbire karşılarına çıkışı, Özer ailesinde infial yaratır. Babasının ölümüyle yaşadığı travmayı bir türlü atlatamayan Kerem’in öfkesi, Kafkas’ı karşısında gördüğü andan itibaren daha da kontrol edilemez bir hal alır. Suna yeğeninin öfke ve intikam hırsıyla yanlış bir şey yapmasına engel olmaya çalışırken, bir yandan da meslek etiği ve abisinin acısı arasında kalmıştır.

Şampiyon Kafkas’ın geçmişi ile dövüşeceği zorlu raund başlamıştır

Yıllar önce yaptığı hata, Fırat’ın elinden mesleğini, itibarını, tüm hayallerini aldığı yetmezmiş gibi, şimdi de oğlunun iyileşme umudunu elinden almak üzeredir. Fakat ne pahasına olursa olsun oğlu için ayakta kalmaya yemin etmiş olan Şampiyon’un pes etmeye niyeti yoktur. Fırat oğlunu iyileştirmek için mücadele etmeye devam ederken, yıllardır sakladığı büyük sırrın, ortaya çıkmasından çekinen Tansel, hiç vakit kaybetmeden kozlarını oynamaya başlar. Şampiyon Kafkas için geçmişi ile dövüşeceği zorlu bir raund daha başlamıştır artık.