Ana sayfa Dizi Haberleri Savaşçı dizisinin eski oyuncusu yenilenen ekibe katıldı!

Savaşçı dizisinin eski oyuncusu yenilenen ekibe katıldı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV ekranlarında yakında izleyicilerle buluşacak olan Savaşçı dizisinin kadrosu büyük bir oranda yenilendi. Berk Oktay ve Gaye Turgut Evin gibi iki önemli oyuncu ile birlikte birçok yan karakter de dizide artık yok.

Ancak yapıma yeni katılan isimler de adeta bomba gibi… Ediz Hun, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik ve Serenay Aktaş’ın katılımı ile birlikte dizi bambaşka ve çok etkileyici bir kadroya sahip oldu. Çekimleri de Eskişehir’de başlayan dizinin eski oyuncularından Sarp Levendoğlu ile Murat Serezli de rollerine devam edecekler. Birçok yan karakter de dizide yer almayı sürdürecek.

Savaşçı dizisine geri dönen isimlerden birisi de Feyza Sevil Güngör oldu. Gazeteci Birsen Altuntaş oyuncunun dizinin yenilenen bölümlerinde de ekipte yerini alacağını duyurdu. Ayça karakterine hayat veren Feyza Sevil Güngör, aslında yapıma sonradan katılan bir isimdi.

Savaşçı dizisinin eski oyuncusu yenilenen ekibe katıldı! 7

Eskişehir’de çekilmekte olan dizide Tümgeneral Ahmet Kutalmış paşanın kızı Ayça karakterini ilk olarak Seçil Buket Akıncı canlandırıyordu. Ancak genç oyuncu ayrılınca bu karakter Feyza Sevil Güngör’e kaldı.

Bu arada diziyi heyecanla bekleyen hayranlar yayınlanan fragmanlardan çok memnun kaldı. Savaşçı dizisi 5. sezonuyla gümbür gümbür ekrana dönüyor. Şubat ayı içinde de yeni sezonun ilk bölümlerinin yayınlanması bekleniyor.

Yapımını Limon Yapım, yapımcılığını Hayri Aslan’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Osman Taşçı ve Eray Koçak’ın oturduğu, senaryosunu ise Süleyman Çobanoğlu’nun kaleme aldığı “Savaşçı” dizisinin merakla beklenen yeni sezon tanıtımı izleyiciyle buluştu.

5. sezonuyla FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan Savaşçı’nın tanıtımına Murat Serezli’nin hayat verdiği Albay İbrahim Kopuz karakterinin: “Her şehit, başlarımızın üzerinde parlayan bir yıldızdır ve hiçbir karanlık o yıldızın ışığını örtemez, hiçbir şey onları bize unutturamaz.” sözleri damga vurdu.

Dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanların, “Bordo Berelilerin” hikayesinin anlatılacağı dizinin oyuncu kadrosunda; Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik, Ali Tarık Fındık, Serkan Kuru, Serenay Aktaş, Ersin Olgaç, Serhat Nalbantoğlu, Elit Andaç Çam, Şahverdi Ali Eren, Esma Soysal, Yiğit Anıl Dinkçi, Feyza Sevil Güngör, Güneş Zavrak ve Ediz Hun, Alp Öyken ile Zerrin Sümer gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.