Ana sayfa Dizi Haberleri Savaşçı dizisinin oyuncuları kazan kaldırdı! Ödeme olmazsa çalışmayacaklar!

Savaşçı dizisinin oyuncuları kazan kaldırdı! Ödeme olmazsa çalışmayacaklar!

tarafından zk zk

FOX TV’de Pazar akşamı ekrana gelen Savaşçı dizisinin setinde kriz var! Dizinin oyuncuları, uzun süredir ödemelerini alamadıkları için Yapım firması Limon Film’e kazan kaldırdı!

Eskişehir’de devam eden sette iş bırakan Doğan Bayraktar, Uğur Biçer, Nazan Diper, Gaye Turgut Evin, Ali Tarık Fındık, Burç Kümbetlioğlu, Sarp Levendoğlu, Berk Oktay, Ersin Olgaç, Alp Öyken, Murat Serezli ve Bahadır Vatanoğlu yapım şirketi Limon Film’e dilekçe yazdı.

Daha önce de sette ödeme krizi yüzünden iş bırakan oyuncular hazırladıkları yazıda şu satırlara yer verdi:

Savaşçı dizisinin oyuncuları kazan kaldırdı! Ödeme olmazsa çalışmayacaklar! 7

“Limon Film yönetimine,

Üç sezondur severek devam ettiğimiz, çalışma şartlarında var olan tüm zorluklara ve evlerimizden uzak olmamıza rağmen işimizi sizlerin de gözleri önünde sahiplenerek duraksatmadığımız bir projede son gelinen noktada oldukça mutsuz ve kaygılıyız.

Bundan önce verilen sözlerin tutulmamasından dolayı biz oyuncular son çare olarak tarafınıza talebimizi yazılı olarak iletmeyi uygun görmüş bulunmaktayız. Savaşçı dizisi oyuncuları olarak sözleşme gereği haketmiş olduğumuz bölüm ücretlerimizin en kısa süre içinde tamamının tarafımıza aktarılmasını talep ediyoruz.

Bu şartlar sağlanana kadar sete çıkmayacağımızı, sözleşme şartları yerine getirildikten sonra çalışmaya devam edeceğimizi bildirir, bunun aksi durumunda da hiçbir sorumluluk kabul etmediğimizi tarafınıza bildiririz.”
(Medyatava/Birsen Altuntaş)