Ana sayfa TV Programları Zuhal Topal’la Sofrada programında geline akıl almaz soru!

Zuhal Topal’la Sofrada programında geline akıl almaz soru!

tarafından zk zk

Fox Tv’de ekrana gelen Zuhal Topal’la programının Gaziantep bölümlerinde ilginç bir sahne yaşandı.

Televizyongazetesi-Analiz

Bir haftadır Antep’te süren bölümler eğlenceli başlasa da kayınvalidelerin anlayışsız tavırları ve stratejileri yine devam etti.

Topal, Antep’e geldiğinde kayınvalidelerin daha hoşgörülü, anlayışla olmasını beklediğini ama büyük hayal kırıklığına uğradığını söylemekten çekinmedi.

Programın dün yayınlanan 154. bölümünde Firuzan Bişkin’in gelini Gül Bişkin yarıştı.

Gül Hanım, diğer gelinler gibi kayınvalidelerin ilginç eleştirilerinden nasibini aldı.

Gelinin ana yemeğin yanında servis ettiği gavurdağ salatası, programda ilginç tartışmalara neden oldu. Bir kayınvalide içinde salatalık olmamasını eleştirirken Topal, büyük şaşkınlık yaşadı. Gavurdağ salatasında salatalık olmayacağını belirtti.

Zuhal Topal'la Sofrada programında geline akıl almaz soru! 7

Bazı kayınvalideler de malzemelerin ince doğranmadığını söyledi ama daha fazla ince doğranırsa meze olacağı açıklamasıyla sustular.

Gavurdağ salatasına en ilginç yorumu yapan ise ‘Salatalık niye yok?’ diyen Aynur Hanım oldu.

Aynur Hanım’ın geline “Gavurdağ salatasının adı niye gavurdağ?” diye sorması gülüşmelere neden olurken Zuhal Topal ve gelin şaşkınlıkla bakakaldı!

“Ben nereden bileyim teyzeciğim” diyen gelinin imdadına Zuhal Topal yetişerek “Sen tatlıyı getir canım” diyerek bu tuhaf diyaloğu bitirdi.

Topal, yemeklere ve salataya yapılan ilginç yorumlar üzerine bir açıklama yapmak gereğini duydu ve “Kaç yıllık kayınvalidesiniz. Burada doğmuş, büyümüşsünüz, tecrübenizden şüphemiz yok fakat takdir edersiniz ki benim annem de Antepli, yemekten anlarım. Değişik tatlar tatmayı, yemeklerle ilgili araştırma yapmayı severim. Biraz anladığımı düşünüyorum. Ayrıca bu işten anlayan bir ekiple çalışıyorum. Ben gavurdağ salatasının böyle olacağını biliyorum.
Doğranması, maydanozu soğanı, cevizi hepsi çok güzel. Sadece tuzu eksik. Biraz daha küçük doğransa meze olur. aynur salatalık yok… aa sen şaşırdın, gavurdağı salatasına salatalık konulmaz. çoban salatasına konulur” diye konuştu ve tartışmalara son verdi.