Seçkin Özdemir ve Seren Şirince gençlik projesinde buluştu!

14 Haziran 2018 Perşembe, 07:48
Seçkin Özdemir ve Seren Şirince gençlik projesinde buluştu!
BKM yapımın yeni projesi “Bak Şu Bücüre” adlı film, yeni sezonda sinemaseverlerle buluşacak.

Son dönemde rol aldığı dizilerde bir türlü istediği başarıyı elde edemeyen ünlü oyuncu Seçkin Özdemir de yer almakta.

Son olarak Tehlikeli Karım isimli dizide rol alan Özdemir, reyting düşüklüğü nedeniyle dizinin erken final yapmasıyla üzülmüştü. Bir süre dinlenen oyuncu bu sinema projesi ile yeniden hayranlarının karşısına çıkacak.

Filmde “Komiser Gökhan” karakterini canlandıran Seçkin Özdemir de filmde yer almaktan dolayı mutlu olduğunu kaydederek, “Bugüne kadar Türkiye’de çocuk komedisi çok yapıldı ama bu tarzda çocuk macerasına çok rastlamadık. O yüzden seyircilerin filmden farklı bir hava, farklı bir tat olacağını düşünüyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Çapa Fen Lisesi’nde gerçekleştirilen tanıtım toplantısında basın mensuplarına açıklamada bulunan filmin yönetmeni Umut Kırca, yaklaşık 20 gündür çekimlere devam ettiklerini söyledi.

Filmin konusuna değinen Kırca, şunları kaydetti:

“Filmin başrolündeki Umut karakterimiz ailesini bulmak için bir yolculuğa çıkıyor ve bir bilgisayar dehası. Bu nokta da benim için ayrı bir önem taşıyor. Eğitimci olduğum için belki de biraz daha gençlerimizi mesleki olarak bilgisayar mühendisliği, bilgi sistemleri, yazılım mühendisliği gibi bölümlere yönlendirmek, bu konuya daha fazla dikkati çekmek istiyoruz.”

Kırca, filmde küfür ve şiddet sahnelerinin yer almadığını belirterek, “Herkesin rahatlıkla izleyebileceği, her yaş grubuna hitap edebilen bir film oldu. Sadece çocukların izleyebileceği bir film olarak adlandırmıyorum yaptığımız işi, ailece izleyebilecekleri bir film olarak değerlendiriyorum.” diye konuştu.

Filmin başrol oyuncusu Berat Efe Parlar da filmin güzel ve eğlenceli bir yapım olduğunu dile getirerek, “Umut karakterinin bilgisayarla arası çok iyi. Sonra İstanbul’a ailesini bulmak için geliyor. O sırada Özge Abla’sıyla tanışarak, çeşitli olaylara karışıyor.” dedi.

Oyuncu Seren Şirince de oynadığı karaktere ilişkin şunları anlattı:

“Benim karakterim de kendisini sanata adayan, bunun için çabalayan bir kişiyi temsil ediyor. Bence bu karakter de önemli. Gençleri özellikle sanata daha fazla teşvik etmemiz gerekiyor. Çok tatlı bir film. Biz ekipçe çok mutluyuz. Çekimler heyecanlı ve güzel ilerliyor.”

Komedi, macera ve aksiyon türündeki film, siber uzmanı Umut’un ailesini bulmaya çalışırken, İstanbul’u birbirine katmasını konu ediniyor.

seçkin özdemir haberleri için

seren şirince haberleri için