Ana sayfa Dizi Haberleri Seksenler dizisinin aksesuarları herkesin hayatından bir iz taşıyor!

Seksenler dizisinin aksesuarları herkesin hayatından bir iz taşıyor!

tarafından ker_def

TRT1 ekranında hafta içi yayınlanmakta olan Seksenler dizisi başarılı performansları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Günlük dizi formatına dönen Seksenler, yayın saati 17.00 olmasına rağmen yine de başarılı reytingleriyle dikkatleri çekmekte.

Seksenler dizisindeki aksesuarları nasıl buluyorsunuz? Bu soruyu sizlerden çok duyduk. Biz de bu sorunun cevabını bulmak için Seksenler setine gittik. Nostalji dolu bir video daha sizleri bekliyor. Seksenler dizisinden haberler videolarından bir yenisini izleyebilirsiniz. O dönemleri hatırlayanlar için birçok kişinin evini süsleyen aksesuarlarda izleyiciler kendilerinden birçok iz bulacaktır.

Yapımcılığını Birol Güven’in, senaryosunu Birol Güven ile MinT yazar ekibinin üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Bora Tekay’ın oturduğu sevilen dizi Seksenler, ekran yolculuğuna devam ediyor.

Gündelik hayatı anlatan, bugünlerde kaybolmak üzere olan değerleri eskiden olduğu gibi kayıt altına almaya devam eden Seksenlerin kadrosunda; Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Yasemin Conka, Ayşe Tolga, Kemal Kuruçay, Tolunay Donat, Hakan Bulut, Betül Berk, Suzan Kardeş, Berat Yenilmez, Ceyhun Fersoy, Begüm Öner, Necmi Yapıcı, Özlem Balcı, Hacı Ali Konuk, Onur Dilber, Faruk Sofuoğlu, Ali Fuat , Aşkın Şenol, Osman Büyükercan ve sürpriz isimler yer alıyor.