SON DAKİKA
20 Haziran 2019 13:06

SON HABERLER

Selin ve Mesut’un romantik dansı! Arka Sokaklar 517. Bölüm

10 Mayıs Cuma akşamı yayınlanan Arka Sokaklar 517. Bölümde Selin ve Mesut, ortak arkadaşlarının düğününde dans ederek aşklarının alevini yavaş yavaş yakmaya başlıyorlar!

Selin, arkadaşının düğününe gider. Gece boyunca oturacağı masaya gider ve Mesut’u görünce şok olur. Selin bu olaydan habersizdir. Mesut, düğüne nasıl geldiğini ağızında gevelemeye başlasa da Selin onu orada görmekten dolayı mutludur. Gece boyunca muhabbet eden ikili düğünün sonuna doğru mekandan ayrılmak ister; fakat, gelin onları durdurur. Dans etmeden onları göndermez. Selin ve Mesut gelini kırmazlar ve uzun süreden sonra ilk kez bu kadar birbirlerine yakınlaşırlar. İkisi de bu andan dolayı çok mutludur…

Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu

Yönetmen: Orhan Oğuz

Genel Koordinatör: Yılmaz Ekmekçi

Senaryo Danışmanı: Ahmet Yurdakul

Senaryo: Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul

Oyuncular: Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Merve Oflaz (Bahar), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Başak Atıcı (Hande), Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye), Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uslu (Efe), Ada Baykan (Zeyno Bebek)

İlgili Haberler