SON DAKİKA
19 Temmuz 2019 11:02

SON HABERLER

Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölümüne damgasını vuran söz!

Atv’de Çarşamba akşamı 41. bölümü yayınlanacak olan Sen Anlat Karadeniz’deki sürpriz gelişmeler, izleyiciyi de şaşırttı!
Televizyongazetesi/Detay

Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu ve Öykü Gürman’ın oynadıkları Sen Anlat Karadeniz dizisini yeni bölüm tanıtımında, izleyenleri meraklandıran gelişmeler yaşanacağı ortaya çıktı.

Hapisten kaçan ve her yerde Nefes’i arayan Tahir, sonunda Yiğit’le birlikte onları buluyor.

Bu arada Nefes’e saldıran adamlara da okkalı bir ders vermeyi ihmal etmeyen Tahir, Yiğit ve Nefes’e kavuştuktan sonra yeni planlar yapmaya başlıyor.

Polisten kaçan Tahir, 2 gün saklanmaları gerektiğini söylerken Nefes’in ağlayarak “Artık çok geç” sözleri Tahir’i çok şaşırtıyor.

Nefes, “Çok geç” derken ne demek istedi? Nefes için ne değişti?

Merak konusu olan bu sözler, yeni bölümde yanıtını bulacak. Nefes ve Tahir’in bir arada olmasına başka bir engel mi var?

İşte 41. bölüm 2. tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Sokak serserileri tarafından kaçırılan Nefes adamları alt etmeyi başarırken, Tahir peşindeki polislerle yüz yüze gelmiştir.

Vedat uyanıp Nefes’in kaçtığını öğrenince serumları söker atar. Nefes’in peşinden gidecek gücü olmayan Vedat, Fikret’i ikna etmek için bu defa acımasız bir yöntem deneyecektir.

Tahir, Yiğit’in bıraktığı izlerin peşinde onlara adım adım yaklaşırken, Nefes oğlunun kucağına yığılır. Yiğit annesini kaybetme korkusuyla karşı karşıya gelmiştir.

İlgili Haberler