SON DAKİKA
18 Eylül 2019 16:19

SON HABERLER

Sen Anlat Karadeniz’in dönüşü muhteşem olmadı! Reytingde Afili Aşk zirveye demir attı

4 Eylül Çarşamba gününün reyting sonuçları büyük merakla beklenmekteydi.Yaz ekranında izleyici ile buluşan Afili Aşk dizisi, Sen Anlat Karadeniz başladığı zaman birinciliği kaptıracak mıydı?

Ancak beklenen olmadı. Afili Aşk dizisinin rüzgarının hala çok sağlam şekilde estiği Sen Anlat Karadeniz’in 3. sezon ilk bölümünün karşısında da test edildi. Afili Aşk bildiğiniz gibi tüm kategorilerde zirveye adeta demir attı.

Kanal D’nin; yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği dizisi Afili Aşk, dün akşam (4 Eylül) ekrana geldiği 12’nci bölümüyle rakiplerini geride bırakarak reytinglerde en çok izlenen yapım oldu.

Ayşe’nin başına gelen beklenmedik olay yüzünden Kerem’in polisler tarafından götürüldüğü sahneyle heyecan dorukta sona eren Afili Aşk’ın 12’nci bölümü, tüm kişilerde (TOTAL) 7,50 izlenme oranı ve 22,91 izlenme payı; AB’de 5,58 izlenme oranı ve 18,44 izlenme payı; 20+ABC1’de 6,52 izlenme oranı ve 19,86 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.

Sen Anlat Karadeniz dizisi ise totalde 2. sırada yer almayı başardı. Ancak AB grubunda da ancak 6. sırada kendisine yer bulabildi.

Bu reyting sonuçları Çarşamba akşamının kralının Afili Aşk olduğunu bir kez daha tescillemiş oldu.

İlgili Haberler