SON DAKİKA
1 Şubat 2023 19:00

SON HABERLER

Seni Çok Bekledim, Özcan Deniz’in uğurlu gününde yayında! İşte dizinin ilk yayın günü!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Özcan Deniz, İstanbullu Gelin dizisinde canlandırdığı Faruk karakteri ile izleyicilerin karşısına çıktığında Cuma akşamları uğurlu günü olarak nitelendiriliyordu. İstanbullu Gelin biteli çok oldu ama, Özcan Deniz’in yeni projesi yine Cuma akşamları izleyicilerin karşısına çıkacak.

Star TV tarafından Seni Çok Bekledim dizisinin 1. bölüm fragmanı yayınlandı ve 29 Ocak Cuma akşamı da ilk bölümün izleyicilerle buluşacağı netleşti. İrem Helvacıoğlu’nun da başrolünde yer aldığı dizi çok merak ediliyor. Şimdiye kadar yayınlanan fragmanlar ile izleyiciler önemli bilgiler edinmişti. Özcan Deniz’in projenin konseptini hazırlaması ve üzerine titremesi nedeniyle bi yapım heyecanla beklenen projelerden birisi oldu. İşte Seni Çok Bekledim dizisinin 29 Ocak Cuma akşamı yayınlanacak olan 1. bölümünden ilk fragman:

Star’ın yeni dizisi, ‘Seni Çok Bekledim’ yakında seyircisi ile buluşacak. Dizide, başarılı oyuncu Özcan Deniz, ‘Kadir’ karakterini canlandıracak ve seyirciyi farklı bir serüvenin içerisine sokacak.

“HİÇBİR ŞEY TESADÜF DEĞİLDİR”

Proje tasarımı kendisine ait olan Özcan Deniz, güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu ile başrolü paylaşacak. Kadir, (Özcan Deniz) başarılı bir iş adamıdır. İşkolik, güçlü, kararlı, attığı adımları sağlam ve net olan Kadir, dedesinden kalan ortaklı şirketi kendi çabaları ve ön görüleriyle iyi bir noktaya taşımıştır. ‘Kadir’ için yaşanan hiçbir şey tesadüf değildir.

Çekimleri; Erzincan, İstanbul ve Katar’in başkenti Doha’da gerçekleşen ‘Seni Çok Bekledim’, Kadir ve Ayliz’in mucizelerle dolu aşk hikayesini ekrana taşıyacak.

GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU

Şahin Altuğ’un yönettiği dizinin oyuncu kadrosunda; Yıldız Kültür, Caner Şahin, Mustafa Uğurlu, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Şehsuvar Aktaş, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç, Mehmet Ulay, Sibel Şişman, Hakan Ummak, Gürkan Güzeyhuz ve Damla Makar gibi sevilen isimler yer alıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler