Ana sayfa Dizi Haberleri Servet dizisi adeta kendi kalesine gol attı! Komedi olsa daha çok ilgi çeker!

Servet dizisi adeta kendi kalesine gol attı! Komedi olsa daha çok ilgi çeker!

tarafından zk zk

Servet dizisi adeta kendi kalesine gol attı! Komedi olsa daha çok ilgi çeker! 8

Daha birçok şey var ama bu diziyle gördük ki Servet sahibi olanlar kötü insan olmak zorundalar! Zaten dizi kendisine ilk golü bu bakış açısıyla attı. Bu dizinin çatışmasının kuvvetli olması için en azından Hande karakterinin iyi, çok iyi biri olması gerekiyordu. Gelelim ana aşk üçgenine…

Yetiştirme yurdunda büyüyen Ferah Feza aslında Kudret Fettah’ın torunu çıkıyor. Üstelik onu Fettah’ın manevi oğlu Can buluyor. Kudret Can’a “Seni kendi çocuklarımdan daha çok seviyorum” diyor. Ve tesadüfe bakın; Can’ın babasının ölümüne sebep olan adam Kudret! Peki, bu aşkın en büyük çatışması ne?

Servet dizisi adeta kendi kalesine gol attı! Komedi olsa daha çok ilgi çeker! 9

Ferah Feza’nın babası ve annesinin ölümüne neden olan kişi de Can’ın babası! Dün gece anladık ki, her şeyi birbirine gelişigüzel bağlayınca ortaya iyi bir proje çıkmıyor. Doğru bir hikaye, çatışması sağlam karakterler kurduğunuzda iş zaten akıyor. Tabii akması için bir de reji gerekiyor.

Komedi dizisine dönse izlenir

Servet öyle güzel planlar ve geçişlerle başladı ki, oh be dedim. Ama ne olduysa bir anda dizi durdu ve akmadı. Sağılmayan sahneler, komedi mi yoksa dram mı olacağına karar verilememiş sahneler, sahneye asla hizmet etmeyen müziklerle dolu bir diziye dönüştü. Sanki dizinin ilk 10 dakikasını başkası, sonrasını bambaşka biri çekmiş gibiydi. Bu oyunculuklarda da vardı. Sahneye güçlü bir duyguyla başlayıp aynı diyalogda hızlıca düşüşler izledik.

(yazının devamı için sonraki sayfaya tıklayın…)