Ana sayfa Dizi Haberleri Servet dizisi adeta kendi kalesine gol attı! Komedi olsa daha çok ilgi çeker!

Servet dizisi adeta kendi kalesine gol attı! Komedi olsa daha çok ilgi çeker!

tarafından zk zk

Servet dizisi adeta kendi kalesine gol attı! Komedi olsa daha çok ilgi çeker! 7

Özellikle Bahar Şahin sesini kontrol etmekte çok zorlanıyordu. Güzelliğine hiç lafım yok, müthiş yakışmış ekrana ama bir dizinin yükünü taşımak ağırdır. Bu ağırlık pek çok sahnede ona fazla gelmiş. Keşke dizi komedi dizisi olsaymış dediğim çok yer oldu. Ali Sürmeli bu konuda şahaneydi. Senaristin komedi kökenli olması da diyaloglarda ortaya çıktı. En fazla komedi olan bölümleri sevdim. İddia ediyorum, dizi haftaya komedi dizisine döndürülse reytingleri yükselir.

SERVET 1. BÖLÜM, TÜM SAHNELER, VİDEOLAR VE TANITIMLAR İÇİN TIKLAYIN

Asıl hikaye Gönül’ün evindeydi

Korkmaz’ın annesinin evine geldikleri sahnede Evren Duyal ve Selahattin Töz oynuyordu. İki iyi oyuncu, güzel diyaloglar ve şahane bir sahne vardı ortada… Ama maalesef o kadar hızlı çekilmiş, sahne öyle sağılmamıştı ki hızlıca geçti gitti. Oysa hikaye Gönül’ün evindeydi. Ferah’ın çaresizliğini, Korkmaz’ın acısını orada izleyebilirdik. Bu dizinin en güzel yanlarından biri de Tülay Günal’ı izlemekti. 21 yıl önce ve sonra geçişinde bambaşka biri oldu. Ezcümle; Servet aslında güzel bir çatışması olan dizi. Ancak hem iyi işlenememiş, hem de geçtiğimiz hafta bu konuyu izlediğimiz başka bir dizi başladı.

İşin özü şu anda ekranda üç tane benzer konulu dizi izliyoruz. En son Servet başladığı için konu eskidi. İkinci bölümden itibaren hikayeyi hızlandırıp, inandırıcılığı artırmazlarsa uzun bir ömürlü olmaları zor görünüyor. Yine altını çiziyorum komedisi artsa daha fazla ilgi çeker! Herkesin emeğine sağlık!