Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Settar Tanrıöğen iyileşme sürecinde ve setlere dönüş için istekli!

Settar Tanrıöğen iyileşme sürecinde ve setlere dönüş için istekli!

tarafından ker_def

Ünlü oyuncu Settar Tanrıöğen, çok başarılı bir isim ve yıllarını sinemaya vermiş birisi. Türk televizyonlarında da yer aldığı dizi filmlerdeki başarılı performansları ile övgülerle karşılanan Settar Tanrıöğen, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle Kızılcık Şerbeti dizisinden ayrılmak durumunda kalmıştı.

Türkiye’de çok izlenen ve yurt dışında da geniş bir kitleye yayılan Kızılcık Şerbeti hayranları, Abdullah karakterinde usta oyuncuyu çok başarılı buluyordu. Ancak yaşanan sağlık sorunları nedeniyle projeye veda etmek durumunda kalan Settar Tanrıöğen, sağlığına kavuşma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Önceki gün sokakta kameralar tarafından görüntülenen ünlü oyuncunun sağlıklı hali, hayranlarını memnun etti. Kızılcık Şerbeti dizisi hayranları her ne kadar usta oyuncunun ayrılmasına çok üzülse de, onu yeniden yürürken görmekten de bir o kadar memnun kaldı.

Usta oyuncunun yaşanan bu süreçte sigarayı bıraktığı, 15 kilo verdiği ve sağlığını yeniden kazanmak için yoğun bir çaba içinde olduğu gelen bilgiler arasında.

Sağlıklı beslenmeye özen gösteren Settar Tanrıöğen, beyin kanaması geçirmiş ve adeta ölümden dönmüştü.

Üç kez ameliyat olan ve sağlığına kavuşma yolunda güçlü bir ilerleme kaydeden 63 yaşındaki sanatçı, setlere dönmeye de yeşil ışık yaktı.

Settar Tanrıöğen, çalışmanın kendisine iyi geldiğini ve yeniden setlere dönmek istediğini belirtiyor. Usta oyuncunun yakın bir zamanda olmasa da önümüzdeki aylarda yeniden bir proje için kendisini hazır hisseder ise setlere dönme ihtimali bulunuyor.