SON DAKİKA
26 Ağustos 2019 04:28

SON HABERLER

Sev Yeter 28 Haziran Cuma 267. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Sevilen Kanal 7 dizisi Sev Yeter 28 Haziran Cuma tarihli 267. bölümüyle ekrandaki yerini alacak. Sev Yeter dizisi 267. bölümde neler olacak? İshita Ruhi’nin şantajcısı olan Süheyl’i takip eder. Süheyl kılık değiştirmiştir ve biriyle buluşmaya gider. Buluştuğu kişiyi öğrenince inanamayacaksınız! İshita Suheyl’in kılık değiştirdiğini görür ve onu takip etmeye başlar. Suheyl’in cezaevine gittiğini gören İshita bir yolunu bulup cezaevini ziyaret eder. İshita’yı burada bekleyen büyük sürpriz ne? Videodan 267. bölümden ilk fragmanı izleyebilirsiniz.

Suheyl Bhala ailesini yıkacak bir plan yapmaya hazırlanır. Kılık değiştirip Niddhi’nin yanına giden Suheyl, ona yaptıklarını anlatır. Bhala ailesi yaşanan zor günlerin ardından bir parti vermek ister. Parti sırasında İshita tesadüfen Suheyl’in kılık değiştirdiğini görür ve şok olur. İshita bunun üzerine Suheyl’i takip eder. Onun kiminle görüştüğünü merak eden İshita bir ipucu arar. İshita aradığı ipucunu bulacak mı?

Sürükleyici hikayesi, etkileyici sahneleri ve tutku dolu aşkıyla ekranlarda fırtınalar koparan Sev Yeter Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Ye Hai Mohabbatein
Yapım: Ekta Kapoor
Yönetmen: Neeraj Baliyan Imran
Oyuncular: Divyanka Tripathi, Karan Patel, Abhishek Verma, Ruhanika Dhawan, Aditi Bhatia, Ribbhu Mehra, Abhishek Verma, Kaushal Kapoor, Shahnaz Rizwan, Sangram Singh, Avantika Hundal, Shireen Mirza
Senarist: Ritu Bhatia
Türü:Romantik, dram

İlgili Haberler