SON DAKİKA
2 Ekim 2022 18:25

SON HABERLER

Seven Ne Yapmaz dizisi yakında atv’de başlıyor. İşte ilk tanıtım…

Atv’nin yeni dizisi ‘Seven Ne Yapmaz’ın ilk tanıtımı yayınlandı. Başrollerini Yusuf Çim ve Seren Şirince’nin paylaşacağı yeni dizi Karadeniz’de geçiyor. Dizide oyuncular Karadeniz şivesi ile konuşacak.

Yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun yaptığı, senaryosunu ‘Bazı Filmler Yazı Grubu’nun yazdığı dizi çok yakında atv ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Dizinin Konusu:

Uçarı, çapkın, yakışıklı Ozan Ekinsoy, Türkiye’nin büyük holdinglerinden Ekinsoy Holding’in veliahtıdır. Fakat yaptığı büyük bir hata nedeniyle babası Orhan tarafından köye gönderilerek cezalandırılır. Ozan memlekette, o güne kadar tanık olmadığı saf bir yüreğe ve güzelliğe sahip Nazlı’yla karşılaşır. Annesiz ve babasız büyüdüğü halde yaşadığı köyün gözbebeği olan Nazlı, kendi ayakları üstünde durmayı başarabilen, cesur ve güzel bir genç kadındır. Ozan Nazlı’nın bu sahiciliğinden çok etkilenir ve Nazlı’ya karşı kendisinden hiç beklemediği duygular beslemeye başlar; Nazlı’ya bir anda aşık oluvermiştir. Nazlı da ona… Hayli heyecanlı başlayan tanışmaları giderek eğlenceli bir kovalamacaya dönüşür. Beraber çok güzel zaman geçirirler, ama Ozan’ın aklında elbette Nazlı’yla evlenmek yoktur.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler