SON DAKİKA
30 Eylül 2022 20:56

SON HABERLER

Sevgili Geçmiş dizisinde Özge Özacar’dan Sezen Aksu sürprizi

Star’da, 25 Ekim Cuma akşamı izleyici ile buluşacak Sevgili Geçmiş’te dizinin genç oyuncularından Özge Özacar, Sezen Aksu’nun eğlenceli şarkısı ’Kız Seni Yerler’ şarkısını seslendirecek.

Dizide en büyük tutkusu albüm yapmak olan ‘Azra Yılmaz’ karakterine hayat veren Özge Özacar, Sezen Aksu performansı ile ekran başındakileri mest edecek.

Yapımcılığını Süreç Film, Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, oyuncu kadrosunda; Ece Uslu, Emre Kınay, Sevda Erginci, Seçkin Özdemir, Melis Sezen, Burak Yamantürk, Özge Özacar, Burak Çelik, Elifcan Ongurlar ve Melih Selçuk’un yer aldığı “Sevgili Geçmiş” soluk soluğa izlenecek hikayesi ile Star ekranlarında seyirci ile buluşacak.

Birbirinden habersiz üç kardeşin etkileyici ve sürükleyici hikayesini anlatan “Sevgili Geçmiş” üç kadının gerçeklere giden yolda karşılarına çıkan zorlukları konu ediniyor.

“Sevgili Geçmiş”in senaryosunu Funda Alp kaleme alırken, yönetmen koltuğunda  Aydın Bulut oturuyor.

Üç kız kardeş ve sakladıkları büyük sır!

Birbirinden habersiz büyümüş üç kız kardeş bir gün gizemli bir mektup alırlar ve aralarından birinin düğününde buluşurlar.

Ama düğün gecesi kendilerini hiç beklemedikleri bir durumun içinde bulacaklardır. Biri müzisyen, diğeri doktor, bir diğeri ise uçsuz bucaksız üzüm bağlarının sahibi olan üç kardeş o geceden sonra Ege’nin güzel kasabası Güneşli Bahçe’den çıkamazlar ve birlikte yaşamaya mecbur kalırlar.

Bir kriz durumunda oluşan bu mecburiyet hali zamanla yerini kardeşliği, arkadaşlığı ve dayanışmayı keşfetme macerasına bırakır.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler