SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 08:04

SON HABERLER

Son hali çok şaşırttı! Aslıhan Gürbüz’ün Ufak Tefek Cinayetler’deki halinden eser yok!

Televizyongazetesi/Detay – Star TV’nin iddialı dizisi Ufak Tefek Cinayetler, özellikle ekrana gelmeye başladığı ilk sezonla adeta ortalığı kasıp kavurmuştu!

Oyuncularıyla, kostümleriyle, mekanlarıyla ve ilginç hikayesiyle çok konuşuldu.

Ancak 2. sezon beklendiği gibi gitmedi. Yeni karakterler de diziyi kurtaramadı. Pek çok dizinin yayınlandığı sezonda reytingleri de düşünce sezon ortasında final yaptı.

Aslıhan Gürbüz’ün Merve karakteriyle ekranda fırtına estirdiği dönemde, kimi zaman oyuncu kilolarıyla eleştiri konusu olmuştu.

Oysa oyunculuğuyla pek çok isme taş çıkaran Aslıhan Gürbüz, uzun yıllar hatırlanacak Merve karakterini büyük bir başarıyla oynamıştı.

Belki de diziyi sürükleyen en önemli karakterdi ve Aslıhan Gürbüz de bu rolün altından başarıyla kalkmıştı.

Ünlü oyuncu dizinin sonlarına doğru bir ameliyat geçirdi. Bel fıtığı ameliyatı olan Gürbüz, bir kaç hafta dizide oynayamadı. O geri döndükten bir kaç bölüm sonra da dizi final yaptı zaten.

Aslıhan Gürbüz, dizi final yapar yapmaz Bursa’nın Dipsizgöl köyüne gitti ve orada kendisine doğanın içinde sade bir yaşam kurdu.

Ünlü oyuncu, ağaçlara çıkıp meyve topladığı, çiçek ektiği, bahçeyle uğraştığı anlarla ilgili fotoğraflarını da zaman zaman paylaşıyor.

23 Haziran seçimlerinde oy kullanmak için İstanbul’a dönen oyuncu, tekrar Bursa’ya döndü.

Diziden ve ameliyattan sonra kendisini spora da veren oyuncu, yoga yapmaya başladı. Formuna kavuşan oyuncu, eskisinden çok daha zayıf artık.

Saçlarını da kısa kestiren Aslıhan Gürbüz, yeni bir görünüme kavuştu.

Ünlü oyuncu, fit vücudunu da verdiği bu son pozuyla herkese göstermiş oldu!

İşte Aslıhan Gürbüz’ün instagram’dan paylaştığı o fotoğrafı:

İlgili Haberler