SON DAKİKA
4 Şubat 2023 04:45

SON HABERLER

Son Yaz ikinci sezon fotoğrafları değişimi gösteriyor; başlama tarihi de belli oldu!

Fox TV’nin Son Yaz dizisinde ikinci sezon için çalışmalara başlandı. Dizinin hikayesinin hem İstanbul hem de Rize’de geçeceği biliniyordu. Rize sahnelerinde Ali Atay’ın hallerine çok şaşıracaksınız. Savcı Selim olarak izleyeceğimiz Ali Atay, yeni dönemde yine kilit önemde olacak.

Son Yaz dizi ekibinin ikinci sezon için çekimleri başladı… Gelen fotoğraflar hikayedeki değişime yönelik mesajlar veriyor. Her şeyden önce mekanlar tamamen değişti. 3 yıllık zaman atlaması yaşanacak olan diziye yeni isimler de katıldı. Yeni karakterleri ile birlikte Son Yaz dizisini ekranda çok farklı bir şekilde bulacaksınız.

Yapımını O3 Medya’nın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Semih Bağcı oturuyor.

Senaryosunu Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur’un kaleme aldığı FOX’un sevilen dizisi “Son Yaz”ın ikinci sezon çekimlerinden ilk kareler basınla paylaşıldı.

Yeni sezonda, hikayesini İstanbul’a taşıyan “Son Yaz”dan ilk fotoğraflar başrol oyuncuları Alperen Duymaz ve Ali Atay’dan geldi.

Canan’ın trajik ölümünün ardından Kara ailesinin ve Akgün’ün neler yaşadığı büyük bir merakla beklenirken ilk çekim günlerinden paylaşılan kareler heyecan yarattı ve ikinci sezona dair beklentiyi artırdı.

Canan’ın ölümü her şeyi değiştirmiştir. Hiçbir şey eskisi gibi değildir. Kara ailesi ayrı yerlere savrulmuştur. Canan’ın ölümünü kaldıramayan Selim inzivaya çekilmiş, Akgün ise kaçak durumundadır.

Dizinin ekibinde yer alan Alperen Duymaz, Ali Atay, Hafsanur Sancaktutan, Arif Pişkin, Sezer Koç, Halil Babür, Yasemin Yazıcı, Yunus Narin, Ata Nedim Arman, Cengiz Okuyucu rollerine devam ediyor…

Heyecan ile beklenen ikinci sezonda yeni isimler de hikayeye katıldı… Yılmaz Bayraktar, Onur Bay, Yaprak Medine, Tayfun Sav, İlda Özgürel ve Zuhal Gencer ve Birce Akalay gibi birbirinden değerli oyuncular ile birlikte kadro güçlendi.

Dizinin ne zaman başlayacağını da hayranlar çok merak ediyor. Yüksek tempolu yeni sezonu ile dizinin Eylül ayı içinde yayında olacağı duyuruldu. Fox TV’den yapılan açıklamada net bir tarih verilmedi ama Eylül ayının ikinci veya üçüncü haftasında 22. bölümün yayınlanması bekleniyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler